Neler Yeni

iPhone 12 kasadaki şey ne?

NRxZero

80+
Bir kac gun once 2. El 12 aldim fotoda gosterdigim seyi bir turlu cozemedim 5g anteni diyenler vardi ne kadar dogru bilemiyorum ama sadece amerika cihazlarda var diyordu benim telefonum japonya uretimi kasa degisimi olmus olabilirmi?

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    1.7 MB · Hit: 27

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,163
İsim
Emir
Foto mu yanlış?Ben mi göremiyorm

NRxZero

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bi arkadasimda yurt ici 12 var ikisini elime aldigimda herhan gibi malzeme kalitesi eksikligi hissetmiyorum tamamen aynılardı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Foto mu yanlış?Ben mi göremiyorm
Power tusunun yanina bak

Bi arkadasimda yurt ici 12 var ikisini elime aldigimda herhan gibi malzeme kalitesi eksikligi hissetmiyorum tamamen aynılardı

Power tusunun yanina bak
Altta cizgi gibi sim kart yeri gibi bisey var

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,163
İsim
Emir

Power tusunun yanina bak

Altta cizgi gibi sim kart yeri gibi bisey var
1723001122955.png
power tuşu bu değil mi?

NRxZero

80+

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    1.6 MB · Hit: 16

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,163
İsim
Emir
Dostum power tusunun altina bak yani sol tarafa bak bekle senin icin isaretlicegim

Simdi gorebilirsin tam olarak
Beyaz tuşu mu doyrsunuz hala anlamadm.Mal mym acaba

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,163
İsim
Emir
Evet kanka orasi

Renk fotoda beyaz gibi duruyor ama kasa ile ayni renk
Altında ki şey ne ?Diyince ben de tuşun direkt altına bakıyorm.Desenize sol tarafta ki tuşun görevi nedir diye :D Dediğiniz gibi anten sanırım.Abd de ki iphonelere özel
1723001750634.png

Tr versiyonda bilgi yok

NRxZero

80+
Altında ki şey ne ?Diyince ben de tuşun direkt altına bakıyorm.Desenize sol tarafta ki tuşun görevi nedir diye :D Dediğiniz gibi anten sanırım.Abd de ki iphonelere özel
Alıntıyı görüntüle
Tr versiyonda bilgi yok
Benim telefon zaten yurt disi japonya malı ben baya baktim belkide toplama falandir olabilir. Ama telefonumun herseyi sorunsuz çalışıyor ekranim falan oled face id true tone çalışıyor

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,163
İsim
Emir
Benim telefon zaten yurt disi japonya malı ben baya baktim belkide toplama falandir olabilir. Ama telefonumun herseyi sorunsuz çalışıyor ekranim falan oled face id true tone çalışıyor
Toplamaya çok güvenmeyin bence.Ben de telefon alma sürecindeydim dün siparişimi verdim.2.el veya yenilenmiş telefonları almayı düşünüyordm fakat paramla rezil olmak istemiyorm.Türkiye piyasasında malesef çok dolandırıcı dolu.O yüzden bir şey diyemiyorm

NRxZero

80+
Toplamaya çok güvenmeyin bence.Ben de telefon alma sürecindeydim dün siparişimi verdim.2.el veya yenilenmiş telefonları almayı düşünüyordm fakat paramla rezil olmak istemiyorm.Türkiye piyasasında malesef çok dolandırıcı dolu.O yüzden bir şey diyemiyorm
Cok ucuza elden teslim aldım telefonu toplama veya kasa degismis olabilir zaten yurtdışı cihazlarin %90da bu dediğim sey var riski göze alarak aldim cidden telefonda bir sıkıntı yok goremedim yani ha şu var turkiye yenilenmiş cihazlar onlar zaten toplama yurtdışı cihazlardan daha kotu sende haklısın bir yandan teknoloji biraz şans işi nasil denk gelirse. Zaten ben telefonu alirken herseyini kontrol ederek aldim

Toplama degilde kasa degisimi olmus olabilir telefonumda

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,163
İsim
Emir
Cok ucuza elden teslim aldım telefonu toplama veya kasa degismis olabilir zaten yurtdışı cihazlarin %90da bu dediğim sey var riski göze alarak aldim cidden telefonda bir sıkıntı yok goremedim yani ha şu var turkiye yenilenmiş cihazlar onlar zaten toplama yurtdışı cihazlardan daha kotu sende haklısın bir yandan teknoloji biraz şans işi nasil denk gelirse. Zaten ben telefonu alirken herseyini kontrol ederek aldim

Toplama degilde kasa degisimi olmus olabilir telefonumda
Ne desem yalan olur.Telefon parça değişimi hakkında çok bilgim yok.Ama evet öyle olmuş olablr.Hayırlı olsn.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,935
Üyeler
151,478
Son üye
dnzymn
Top Bottom