Neler Yeni

Öneri İPHONE 13 İÇİN KILIF ÖNERİSİ LAZIM

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
669
İsim
Furkan
Bütçe
300
iphone 13 kullanıyorum. spigen bir modelini almıştım ama o modelinde 7 8 ay sonra kılıf genişledi ve telefon içerisinde oynuyor. onun için yeni kılıf almam gerekli. telefonu koruyacak ve güzel duran bir kılıf arıyorum. önerisi olacak varmı? f/p olursada güzel olur. bütçe 300 ama daha uygun olursa iyi olur.

birde bu kılıfların arkası plastik olduğu için slikon kılıflara göre daha mı az korur düşmeye karşı. sert plastik arkasına hasar verme olasılığı slikona göre daha mı yüksek bilgisi olan varsa bunun hakkındada bilgi verebilir mi öğrenmek isterim.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,390
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
iphone 13 kullanıyorum. spigen bir modelini almıştım ama o modelinde 7 8 ay sonra kılıf genişledi ve telefon içerisinde oynuyor. onun için yeni kılıf almam gerekli. telefonu koruyacak ve güzel duran bir kılıf arıyorum. önerisi olacak varmı? f/p olursada güzel olur. bütçe 300 ama daha uygun olursa iyi olur.

birde bu kılıfların arkası plastik olduğu için slikon kılıflara göre daha mı az korur düşmeye karşı. sert plastik arkasına hasar verme olasılığı slikona göre daha mı yüksek bilgisi olan varsa bunun hakkındada bilgi verebilir mi öğrenmek isterim.
14 pro için 50tlye kadıköyden içi kadife dışı sert silikon kılıf aldım o kadar para vermek mantıklı mı bilmiyoırum

şahin doğan

80+ Platinum
Bu tarz kılıflar 5 kuruş etmiyor.
Sadece koruma amaçlı bakıyorsan Spigen Armor serisine bak.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
669
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu tarz kılıflar 5 kuruş etmiyor.
Sadece koruma amaçlı bakıyorsan Spigen Armor serisine bak.
armorlar çok kaba değil mi ben mi yanlış hatırlıyorum. bende cyrill modeli var 7 8 aylık kullanımda genişledi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

14 pro için 50tlye kadıköyden içi kadife dışı sert silikon kılıf aldım o kadar para vermek mantıklı mı bilmiyoırum
aynen onları bende gördüm amazondada vardı 80 tl miydi 70 tlmiydi neydi. onlarada yorumları azdı okudum kimisi çabuk kararıyor diyor kimisi toz topluyor diyor filan bilemedim valla

şahin doğan

80+ Platinum
armorlar çok kaba değil mi ben mi yanlış hatırlıyorum. bende cyrill modeli var 7 8 aylık kullanımda genişledi.
Normal kullanımda kılıf gevşemez hocam. Sürekli çıkar tak eğip büktünüz mü ? Koruma istiyorsan kaba olmak zorunda. Normal kalınlıktaki kılıfların korumaları aynı.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
669
İsim
Furkan
Normal kullanımda kılıf gevşemez hocam. Sürekli çıkar tak eğip büktünüz mü ? Koruma istiyorsan kaba olmak zorunda. Normal kalınlıktaki kılıfların korumaları aynı.
valla hocam 10 aydır kullanıyorum toplam max 5 kere filan çıkarmışımdır oda max yani.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,390
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynen onları bende gördüm amazondada vardı 80 TL miydi 70 tlmiydi neydi. onlarada yorumları azdı okudum kimisi çabuk kararıyor diyor kimisi toz topluyor diyor filan bilemedim valla
sabah dolandırılmasam para vardı koruyucuda ekranda alamamdım simi değiştiridiğim için bankada bloke koydu kılıf dükkanında 250tlye deri kılıflar vardı çok hoşuma gitti benim onlarada bakabilirsiniz

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
669
İsim
Furkan
sabah dolandırılmasam para vardı koruyucuda ekranda alamamdım simi değiştiridiğim için bankada bloke koydu kılıf dükkanında 250tlye deri kılıflar vardı çok hoşuma gitti benim onlarada bakabilirsiniz
deri benim pek hoşuma gitmiyor. ya silikon yada bu link attığım gibi olarlardan hangisi daha iyi olursa işte. 70 TL'ye orjinal slikon içi kadife gibi olanlarda varda nasıl bilmiyorum onlarda

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,390
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
Discord
Alperburaks
deri benim pek hoşuma gitmiyor. ya silikon yada bu link attığım gibi olarlardan hangisi daha iyi olursa işte. 70 TL'ye orjinal slikon içi kadife gibi olanlarda varda nasıl bilmiyorum onlarda
İste o dediginizi kullaniyorum suanlik memnunum

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,390
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam