Neler Yeni

iPhone 13 Pil Yüzdesi Sorunu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Engine
Telefonun Pil kapasitesi %99 a yeni düştü Telefonun ses Açma Kapama ve güç butonunun Sertliği gitti yumuşadı Ve bugünde şarjın %80 den yukarı çıkmadığını farkettim o kadarda dikkat ettim ürünü yetkili servisine mi vereyim Ne kadar sürer geri almam ?

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
Yusuf Eyili
Telefonun Pil kapasitesi %99 a yeni düştü Telefonun ses Açma Kapama ve güç butonunun Sertliği gitti yumuşadı Ve bugünde şarjın %80 den yukarı çıkmadığını farkettim o kadarda dikkat ettim ürünü yetkili servisine mi vereyim Ne kadar sürer geri almam ?
Garantisi varsa yetkili servise gönder. En son 15 iş günü idi servis süresi (15 iş günü 3 haftaya denk geliyor)

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
Yusuf Eyili
Şubatta aldım garantisi var
Bataryadaki sorun bana voltaj ölçüm hatası ve BMS sorunu gibi geldi. Garantiye giren bir arızadır. Ücretsiz yaparlar. Ama tuşların basıncının deforme olmasının garantiye gireceğini zannetmiyorum

Makca42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Mehmet Akca
Pil kapatisenin %99 a ne kadar sürede düştüğüne bakmak lazım. Tuşlar zamanla yumuşar sorun teşkil etmez. Şarjda iken kullanıyorsan %80 de bırakır ısınmadan dolayı bizim iPhone’larde de aynı sorun olmaz

erkamacar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Erkam
pil iyileştirmesi açıksa senin şarj ettiğin saatlere göre 100 yapıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir
Pil sağlığı illaki düşer, tuşlar da kullanıldıkça yumuşar. Pilin 80'i geçmemesi de iyileştirilmiş pil şarjının açık kalmasından dolayı olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Engine
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pil sağlığı illaki düşer, tuşlar da kullanıldıkça yumuşar. Pilin 80'i geçmemesi de iyileştirilmiş pil şarjının açık kalmasından dolayı olabilir.
Önceden de açıktı Hocam Nedense bugün böyle bir şey yaptı
Arkadaşta aynı gün aldı bende onda hiçbir sorun yok Nedense bende var

xRoxai

80+
dostum pil kendini korumak için %80den sonra çok yavaş şarj etmeye başlıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir
Önceden de açıktı Hocam Nedense bugün böyle bir şey yaptı
Arkadaşta aynı gün aldı bende onda hiçbir sorun yok Nedense bende var
İyileştirilmiş pil şarjının çalışabilmesi için sizin telefon kullanım senaryonuzu bir süre tanıması gerekiyor. Pilin %80'de kalmasının sebebinin o olup olmadığını anlamak için o özelliği kapatıp deneyin hocam. Aslında iyileştirilmiş pil şarjı açıkken devreye girerse yani 80'de beklerse bildirim geliyordu normalde.

xRoxai

80+
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,780
Üyeler
154,801
Son üye
Omerggu
Top Bottom