Neler Yeni

iPhone 13 vs yurt dışı 15 Pro Max

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Muhammet Maden
Yeni telefon alacağım 36 bine. Sıfır Türkiye garantili 13 mü yoksa 39bine yurt dışı 15 Pro Max mı? Yurt dışı cihazı alınır mı?

Kocyigit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mülazım Koçyiğit
Yurt dışı cihazı önermiyorum. Bazı yazılımsal sıkıntıları oluyor ve düzelmiyor. Yurt içi cihaz iyidir

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,385
İsim
Enes kaya
Cok net 15 pro max.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yurt dışı cihazı önermiyorum. Bazı yazılımsal sıkıntıları oluyor ve düzelmiyor. Yurt içi cihaz iyidir
Yazılimsal sorunun yurtdışı ile alakası ne?

Kocyigit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mülazım Koçyiğit
Cok net 15 pro max.

Yazılimsal sorunun yurtdışı ile alakası ne?
Mesela benim babam aldı yurtdışı cihaz. Telefon konuşmalarında ara sıra karşı tarafa sesi gitmiyor. Kuzenim de almıştı o da mikrofon sıkıntısı yaşıyordu

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Yusuf Kaplan
Android kısmında direnç imei veya değişik yazılımlar atilabildigi için olabilir ama iPhone telefonlarda bu çok zor. Yurtdışı denilen telefon başka bir yerde üretilen değil normal üretilmiş ama vergisi ödenmemiş bir telefon. Yani sen gidip yurtdışında bir apple storedan alsan aynı durum. Telefon temiz ve satıcı guvenilirse hiçbir sorun olmaz.

Mesela benim babam aldı yurtdışı cihaz. Telefon konuşmalarında ara sıra karşı tarafa sesi gitmiyor. Kuzenim de almıştı o da mikrofon sıkıntısı yaşıyordu
Bu aldığın cihazın sorunu. Yurtdışı ile alakası yok. Ben de kullandım çok defa imei dışında herhangi sorun olmadı. Ama imei yüzünden trye geçtim

Kocyigit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mülazım Koçyiğit
Android kısmında direnç imei veya değişik yazılımlar atilabildigi için olabilir ama iPhone telefonlarda bu çok zor. Yurtdışı denilen telefon başka bir yerde üretilen değil normal üretilmiş ama vergisi ödenmemiş bir telefon. Yani sen gidip yurtdışında bir apple storedan alsan aynı durum. Telefon temiz ve satıcı guvenilirse hiçbir sorun olmaz.
Şahsen ben şu an 13 kullanıyorum. Bana da zamanında sormuşlardı ben yurtiçi cihazı seçtim hem yurtdışı cihazların kapanabilme sorunları da var

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,385
İsim
Enes kaya
Bunlar bireysel yaşanan sorun. Yurtdışı cihaz diye yaşanan bir sorun değil. Extra bilginiz varmış gibi yazilimsal sorun diyerek millete yanlış bilgi söylüyorsunuz

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Yusuf Kaplan
Şahsen ben şu an 13 kullanıyorum. Bana da zamanında sormuşlardı ben yurtiçi cihazı seçtim hem yurtdışı cihazların kapanabilme sorunları da var
Zaten ondan ucuz oluyo. 80k cihazı 30k ya bu sebeple alınıyor. Şahsen şuan almış olsaydım sıfır yerine yurtdışı tercih ederdim. Ben aldığımda bu kadar dokunan paralar değildi.

Top Bottom