Neler Yeni

iPhone 13'ten Honor 90'a geçilir mi?

büyük bir hevesle aldığım ip 13 cihazımın 2 haftanın ardından hevesimi almış gibi hissediyorum iphonenun gerçekten hiçbir esprisi yokmuş. Üstelik parayı tamamlarken borç harç işlerine de girdim o yüzden satıp daha düşük segment olsa da honor 90 almayı ve borcumu kapatmayı düşünüyorum üstelik honor 90ın ekranının iphone 13ten kat kat daha iyi olması aşırı komik. sorum başlıkta ve gayet ciddiyim

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,020
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Model düşürmüş olursun. En azından S23, S24 gibi modellere geç.

elemin

80+
hocam uzun ömürlü ,kasma vs durumları yaşamayacağın ve ileride satacağın zaman da en azından değeri olan bir telefonu satıp honor'a geçme bana kalırsa

• Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam uzun ömürlü ,kasma vs durumları yaşamayacağın ve ileride satacağın zaman da en azından değeri olan bir telefonu satıp honor'a geçme bana kalırsa
iphone gerçekten beklentimin aşırı altında ekran parlaklığı az renkler eh işte 60hz panel.. %100 pil sağlıklı cihazı günde 2 kere şarja takıyorum böyle bir rezillik olabilir mi? öyle yoğun kullandığımda yok 4-5 saat ekran süresi + gece yatmadan okey falan atıyorum. değer kaybetsin hocam neyin değeri kalıyor ki zaten artık bugün 3e alıp yarın 5e satacağım yenisi 10a alacağım zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 günü rahat çıkarıyor diyenler var aklım almıyor, telefonu sadece sabah 1 kere gece 1 kere saate bakmak için kullansam anca öyle 2 günü çıkarır

elemin

80+
Haklısınız şarj konusunda çabuk bitiyor ama hızlı şarj sayesinde yarım saatte dolabiliyor nerdeyse bataryası , kullanıcıdan kullanıcıya değişir ben android'ten geçtiğimde çok hoşuma gitmişti tabi eski nesil bir android telefondu yeni çıkanlar çok daha iyiler vardır elbet iphonedan ama ben oldukça memnunum iphone 13 mini kullanıcısıyım.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Haklısınız şarj konusunda çabuk bitiyor ama hızlı şarj sayesinde yarım saatte dolabiliyor nerdeyse bataryası , kullanıcıdan kullanıcıya değişir ben android'ten geçtiğimde çok hoşuma gitmişti tabi eski nesil bir android telefondu yeni çıkanlar çok daha iyiler vardır elbet iphonedan ama ben oldukça memnunum iphone 13 mini kullanıcısıyım.
iphonedan memnun adama lafım yok sonuçta onun parası onun deneyimi beni bağlamaz güle güle kullanın. ben bu camianın insanı değilim gibi rahat edemedim açıkçası, en kötü honor 90 en iyi ihtimalden s24 alıp yoluma devam etmeyi düşünüyorum

bitmiyobxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
bitmiyo
büyük bir hevesle aldığım ip 13 cihazımın 2 haftanın ardından hevesimi almış gibi hissediyorum iphonenun gerçekten hiçbir esprisi yokmuş. Üstelik parayı tamamlarken borç harç işlerine de girdim o yüzden satıp daha düşük segment olsa da honor 90 almayı ve borcumu kapatmayı düşünüyorum üstelik honor 90ın ekranının iphone 13ten kat kat daha iyi olması aşırı komik. sorum başlıkta ve gayet ciddiyim
Honor 90'ın berbat bir tasarımı var. İphone 10'dan bile geçmem o telefona. Belki honor'un artısı çok daha fazla, ama o android ve honor kalitesizliğini örtecek kadar değil. Ha illaha bir android telefona geçeceksem Samsung'a geçerim. En azından sade, şık telefonlar üretiyor.

iphone 13'ten önce hangi telefonu kullanıyordunuz?
redmi note 9s
Mesaj otomatik birleştirildi:

Honor 90'ın berbat bir tasarımı var. İphone 10'dan bile geçmem o telefona. Belki honor'un artısı çok daha fazla, ama o android ve honor kalitesizliğini örtecek kadar değil. Ha illaha bir android telefona geçeceksem Samsung'a geçerim. En azından sade, şık telefonlar üretiyor.
ekran benim için önemli ve honor 90 gerçekten muazzam bir ekran sunuyor keza s23 veya s24de aynı şekilde beni fazlasıyla mutlu eder ama iphone ekranında kesinlikle bir gariplik ve kalitesizlik hissettim

Bünyamina

80+ Platinum
Ben se 2 den geçiş yapmıştım. O kadar güzel geliyordu ki kelimelere sığmaz . Şu anda memnunum. Batarya konusunda sıfır aldıysanız 8-9 saat pil süresi var ortalama. Günde 2 kere takmanız bana bir tık mantıksız geldi. Ben ilk zamanlar dışarı çıktığımda 20 30 pil seviyesi ile çıkıyordum. 4-5 saat kullanım değeri sağlam oyunda oyun oynarken ve pilininde sağlığı 85 civarı olduğunda alırsın. Ekranı 60 hz olması dezavantaj ama 90 120hz de kullanılan cihazların bataryası çabuk bitmesi de dezavantaj yani. Bu eksiklik sayılır ama avantaj da olabilir ihtiyaca göre.
Memnun kalmadıysanız sizi ya borç huzursuz ediyordur ya da önceki telefonunuz bu cihaza yakındır.

Son düzenleme:

Lian_GR

80+
can sıkıntısından böyle büyük bir hata yaparsan geri dönüşün olmaz

Ben se 2 den geçiş yapmıştım. O kadar güzel geliyordu ki kelimelere sığmaz . Şu anda memnunum. Batarya konusunda sıfır aldıysanız 8-9 saat pil süresi var ortalama. Günde 2 kere takmanız bana bir tık mantıksız geldi. 4-5 saat kullanım değeri sağlam oyunda oyun oynarken ve pilininde sağlığı 85 civarı olduğunda alırsın. Ben ilk zamanlar dışarı çıktığımda 20 30 pil seviyesi ile çıkıyordum. Ekranı 60 hz olması dezavantaj ama 90 120hz de kullanılan cihazların bataryası çabuk bitmesi de dezavantaj yani. Bu eksiklik sayılır ama avantaj da olabilir ihtiyaca göre.
Memnun kalmadıysanız sizi ya borç huzursuz ediyordur ya da önceki telefonunuz bu cihaza yakındır.
bilmiyorum gerçekten 20 80 arası da değil 10-100 arası kullanıp günde 2 defa takıyorum, ekran olarak renkler hafif sarı biraz uğraşla çözülüyor ama lanet bir problemi var ki hiçbir yazılım kurtarmaz, parlaklık çok az, fiyatına göre asla kabul edilebilir değil bence.

Top Bottom