Neler Yeni

iPhone 13'ten Honor 90'a geçilir mi?

Bünyamina

80+ Platinum
bilmiyorum gerçekten 20 80 arası da değil 10-100 arası kullanıp günde 2 defa takıyorum, ekran olarak renkler hafif sarı biraz uğraşla çözülüyor ama lanet bir problemi var ki hiçbir yazılım kurtarmaz, parlaklık çok az, fiyatına göre asla kabul edilebilir değil bence.
Sıfır alınan bir cihaz olduğuna emin miyiz ? Acaba cihaz açılmış değişilmiş bir ürün mü ? Nereden aldınız acaba ?
13 kullanan birisi memnun olmalı yani. Ekranı güzel bataryası işlemcisi kamerası aklına ne gelirse yam anlamıyla olmuş bir serinin telefonu.

can sıkıntısından böyle büyük bir hata yaparsan geri dönüşün olmaz
honor 90 kısa vadeli düşünüp borcu kapatmak için yaptığım bir hamle olursa uzun vadede hata olabilir belki ama s24 alırsam kat ve kat daha iyi bir deneyim sunacağını düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıfır alınan bir cihaz olduğuna emin miyiz ? Acaba cihaz açılmış değişilmiş bir ürün mü ? Nereden aldınız acaba ?
apple store

Bünyamina

80+ Platinum
honor 90 kısa vadeli düşünüp borcu kapatmak için yaptığım bir hamle olursa uzun vadede hata olabilir belki ama s24 alırsam kat ve kat daha iyi bir deneyim sunacağını düşünüyorum

apple store
4-5 saat oldukça düşük bir değer. Pil den bakıyorsunuz değil mi grafiklere orada da benzer değerler varsa bir desteğe uğrayın. Bu kadar uçurum olması bana normal gelmiyor.

4-5 saat oldukça düşük bir değer. Pil den bakıyorsunuz değil mi grafiklere orada da benzer değerler varsa bir desteğe uğrayın. Bu kadar uçurum olması bana normal gelmiyor.
yani pil sağlığı %100 gözüküyor. banada ilk başta garip geldi ama 14 pm kullanan arkadaşımda 6 saat civarı ekran süresi alınca çok takmadım appleların geneli böyle diye düşündüm zaten tecrübem yok

Bünyamina

80+ Platinum
S24 gibi bir planınız varsa güzel seçim olur bu arada. Amazonda s24 31,899TL almak isterseniz sanırım en uygunu burada.
Arkadaşının da değeri düşük test edip mi söylüyor kafadan 6 saat gibi mi acaba .
89 pil seviyeli cihazım 5-6 saat arası değer veriyor. Günü çıkarıyor.

S24 gibi bir planınız varsa güzel seçim olur bu arada. Amazonda s24 31,899TL almak isterseniz sanırım en uygunu burada.
Arkadaşının da değeri düşük test edip mi söylüyor kafadan 6 saat gibi mi acaba .
89 pil seviyeli cihazım 5-6 saat arası değer veriyor. Günü çıkarıyor.
şuan güzel fiyatı var evet zaten satacağım cihaz sıfıra aşırı yakın hiç cebimden para çıkarmadan s24ü alabilirim gibi. yani iphone u onun tavsiyesi üzerine almıştım üstüne 120hz ekran ve daha güçlü işlemcisi var diye kıyaslayıp bende en azından 7 saat civarı ekran süresi alsam tamam gözüyle bakıyordum

Bünyamina

80+ Platinum
şuan güzel fiyatı var evet zaten satacağım cihaz sıfıra aşırı yakın hiç cebimden para çıkarmadan s24ü alabilirim gibi. yani iphone u onun tavsiyesi üzerine almıştım üstüne 120hz ekran ve daha güçlü işlemcisi var diye bende en azından 7 saat civarı ekran süresi alsam tamam gözüyle bakıyordum
Sağlık olsun istemiyorsan zorlamana gerek yok. Başka ıphone cihazını kullanırsın ileride.

Sağlık olsun istemiyorsan zorlamana gerek yok. Başka ıphone cihazını kullanırsın ileride.
Kısmet hocam belki benim ürünümde sorun vardır yani fabrikadan bizzat çıkmış ürünü gözlerimizle görüp saniyesinde satın alsak bile hata payı var sonuçta. yardımın ve yazıların için teşekkürler

Kemal_Bey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Kemal Gençer
büyük bir hevesle aldığım ip 13 cihazımın 2 haftanın ardından hevesimi almış gibi hissediyorum iphonenun gerçekten hiçbir esprisi yokmuş. Üstelik parayı tamamlarken borç harç işlerine de girdim o yüzden satıp daha düşük segment olsa da honor 90 almayı ve borcumu kapatmayı düşünüyorum üstelik honor 90ın ekranının iphone 13ten kat kat daha iyi olması aşırı komik. sorum başlıkta ve gayet ciddiyim
S24 al geç reis. 35 lira iphone 13e verilmez. Ben s24 aldım

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,316
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
iphone gerçekten beklentimin aşırı altında ekran parlaklığı az renkler eh işte 60hz panel.. %100 pil sağlıklı cihazı günde 2 kere şarja takıyorum böyle bir rezillik olabilir mi? öyle yoğun kullandığımda yok 4-5 saat ekran süresi + gece yatmadan okey falan atıyorum. değer kaybetsin hocam neyin değeri kalıyor ki zaten artık bugün 3e alıp yarın 5e satacağım yenisi 10a alacağım zaten

2 günü rahat çıkarıyor diyenler var aklım almıyor, telefonu sadece sabah 1 kere gece 1 kere saate bakmak için kullansam anca öyle 2 günü çıkarır
4-5 saat ekran süresiyle günde 2 kere şarj ediyorsanız bir sorun var demektir hocam. Ben günde 1 kere telefonumu şarj ediyorum ve 4 saat ekran süresi veriyor. (iphone 11 %92 pil sağlığı)

Top Bottom