Neler Yeni

İphone 14 Pro max kayıt

Pescosta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Berkay Baş
Amerikadan aldığım iphone 14 pro maxi dün 6k karşılığında ucu ucuna kaydettim ama telefon benim elime geçmedi henüz ve bana gelen fotoğrafta sadece 1 imei numarası vardı. Telefonun kutusunun sağ kısmında meğer 2. bir imei numarası varmış ama onu kaydetmedim. Zaten amerika modeli 14 serisi olduğu için bunlarda fiziksel sim kart yuvası bulunmuyor. Her türlü e sim olarak kullanacağım. 1. imei numarası ile elektronik sim olarak kaydettim 2. imei yi kaydetmem şart mı yoksa kaydetmesem de olur mu ve ek olarak kaydedebileceksem nasıl kaydedeceğim?

image.png

Böyle bir uyarı almıştım ama ilk imei numarası ile kaydettim sorun olmadı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ömer Faruk Acar
Bende 2.5 ay önce aldım, sadece fiziki olanı kaydettirdim herhangi bir sorun olmadı.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Amerikadan aldığım iphone 14 pro maxi dün 6k karşılığında ucu ucuna kaydettim ama telefon benim elime geçmedi henüz ve bana gelen fotoğrafta sadece 1 imei numarası vardı. Telefonun kutusunun sağ kısmında meğer 2. bir imei numarası varmış ama onu kaydetmedim. Zaten amerika modeli 14 serisi olduğu için bunlarda fiziksel sim kart yuvası bulunmuyor. Her türlü e sim olarak kullanacağım. 1. imei numarası ile elektronik sim olarak kaydettim 2. imei yi kaydetmem şart mı yoksa kaydetmesem de olur mu ve ek olarak kaydedebileceksem nasıl kaydedeceğim?

Alıntıyı görüntüle
Böyle bir uyarı almıştım ama ilk imei numarası ile kaydettim sorun olmadı.
Çift sim kullanmayacaksan sorun olmaz.

Bu arada sistem iki imei istiyor ya, bu iki imeiyi iki farklı cihazdan birer tane olarak doldursak olur mu acaba 😂

Pescosta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Berkay Baş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende 2.5 ay önce aldım, sadece fiziki olanı kaydettirdim herhangi bir sorun olmadı.
Bende sadece e sim olanı kaydettim çünkü telefonda fiziksel sim kart yuvası da yok o zaman herhangi bir sorun teşkil etmez diye düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çift sim kullanmayacaksan sorun olmaz.

Bu arada sistem iki imei istiyor ya, bu iki imeiyi iki farklı cihazdan birer tane olarak doldursak olur mu acaba 😂
Tek sim kullancam zaten.
Zannetmiyorum ya aynı telefon olması gerekiyordur illaki.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
998,761
Üyeler
158,185
Son üye
porfavor