Neler Yeni

İphone 15 kaç sene götürür

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Alper Kaplan
Merhabalar yakında iphone 15 alacağım aklıma takıldı bu konuya takılıyorum biraz. Örneğin ne kadar android kullandiysam suan s20fe kullanıyorum buda dahil 2. Seneden sonra yavaşlama geliyor telefona. İphone 15 üst düzey bir telefon böyle bir şey yaşarmıyım 2. Seneden sonra yavaşlama veya hafif takılmalar olurmu. 3 sene idare etse yeter max 4 sene.

selmankyl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Selman Kayalı
Iphone 15 güncelleme almayana kadar sıkıntı çıkartmaz. Apple ürünleri kalitelidir. Uzun yıllar sonra pil sağlığı azalması olabilir onu da bir serviste yaptırabilirsin

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Alper Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Iphone 15 güncelleme almayana kadar sıkıntı çıkartmaz. Apple ürünleri kalitelidir. Uzun yıllar sonra pil sağlığı azalması olabilir onu da bir serviste yaptırabilirsin
3-4 sene kasma sorunu olmasın dert değil şuanki s20 fe bile normalde ara sira kaydirirken veya uygulamaya girerken ister istemez bir geç acılma veya hafif takılmalar oluyor. S20 de kötü telefon değil ama neredeyse 2.5. Senedir kullanıyorum artık yetersiz gelmeye başladı

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,867
İsim
uwu
Merhabalar yakında iphone 15 alacağım aklıma takıldı bu konuya takılıyorum biraz. Örneğin ne kadar android kullandiysam suan s20fe kullanıyorum buda dahil 2. Seneden sonra yavaşlama geliyor telefona. İphone 15 üst düzey bir telefon böyle bir şey yaşarmıyım 2. Seneden sonra yavaşlama veya hafif takılmalar olurmu. 3 sene idare etse yeter max 4 sene.
Pili 80 altına düşünce değiştirirsen normal kullanıcıya 6/8 yıl gideceğini düşünüyorum

selmankyl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Selman Kayalı
3-4 sene kasma sorunu olmasın dert değil şuanki s20 fe bile normalde ara sira kaydirirken veya uygulamaya girerken ister istemez bir geç acılma veya hafif takılmalar oluyor. S20 de kötü telefon değil ama neredeyse 2.5. Senedir kullanıyorum artık yetersiz gelmeye başladı
Çok da bir kasma sorunu olacağını düşünmüyorum özellikle son sürüm Iphone'da. İç muhasebe sana kalmış ama şahsen ben olsam alırdım.
İyi günler dilerim...

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,867
İsim
uwu
Pil değiştirme mantığı apple teknik servise gidip yeni orjinal bataryami getiriyolar ve fiyat hakkinda bilgi varmi
3k dı tabi senin pil 80 nin altına 2.5 yılda anca düşer

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Alper Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok da bir kasma sorunu olacağını düşünmüyorum özellikle son sürüm Iphone'da. İç muhasebe sana kalmış ama şahsen ben olsam alırdım.
İyi günler dilerim...
Bende alacağım gibi teşekkürler tavsiyen için

Cahit Emin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Cahit Emin
i15 ler çok dayanıksız 14 öneririm

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Alper Kaplan
i15 ler çok dayanıksız 14 öneririm
Hocam bence saçma bir tavsiye 15 her bakımdan 14 den iyi sırf daha dayanıklı diye 14 almak mantıksız ayrıca kılıfla falan dikkat ederek kullanırsam bir şey olacağını düşünmüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Mertsyl
Kral niye takildin direk al geç baya goturu hatta guncelleme grlmese bilr kullanmaya ddvam edersin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bence saçma bir tavsiye 15 her bakımdan 14 den iyi sırf daha dayanıklı diye 14 almak mantıksız ayrıca kılıfla falan dikkat ederek kullanırsam bir şey olacağını düşünmüyorum
14 mantiksiz 15 al gec

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
690
İsim
Ömer Keskin
İphone 8 plus kullanıyorum pil sağlığı %69 kasma donma yok sadece şarj hızlı bitiyor. Apple ürünleri bu konuda gayet kaliteli Android bir zaman sonra kasmaya başlıypr.

Top Bottom