Neler Yeni

İphone 15 ön siparişi vatan bilgisayardan vermeyi düşünüyorum!!

Wrostie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Necati Boyat
merhaba arkadaşlar bildiğini gibi iphone 15 ön siparişe açılıcak ayın 22 sinde. benim elimde bir miktar nakit var üstüne de vatan da bulunan kredi ile faizzsiz taksitle alıcam. Vatan ile ön sipariş verebiliyomuyuz veya verebiliyorsakta önceden böyle bişey yapan varmı bir sıkıntıı çıkıyormu. Vatana bu konuda güvenmelimiyim. Şimdiden teşekkür ederim yardımcı olan arkadaşlara...

Arsenic-2

80+
bende ön sipariş vereceğim bende hepsiburadadan vermeyi düşünüyorum çünkü ayın 2 sinde üniye gideceğim telefonsuz kaldım benim telefonu kardeşime verince :D

Wrostie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Necati Boyat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende ön sipariş vereceğim bende hepsiburadadan vermeyi düşünüyorum çünkü ayın 2 sinde üniye gideceğim telefonsuz kaldım benim telefonu kardeşime verince :D
peki bilgin varmı bu konularda kankam ilk defa böylke alıcam androidden geçiyorum

Arsenic-2

80+
peki bilgin varmı bu konularda kankam ilk defa böylke alıcam androidden geçiyorum
valla yıllardır apple kullanıyorum ama benimde bir bilgim yok. ayın 22 si gelince bana buradan tekrar yanıt ver mutlaka unutma yönlendireyim seni

mkurtulus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
mert kurtulus
Hepsiburada mı Amazon mu mantıklı birde hangi renk vereceksiniz naturel titanyum hızlı bitticek gibi

Wrostie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Necati Boyat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hepsiburada mı Amazon mu mantıklı birde hangi renk vereceksiniz naturel titanyum hızlı bitticek gibi
titanyum renkleri prolar için geçerli kral ben düüz alıcam ama hala rengine karar veremedim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,288
Üyeler
156,589
Son üye
Xalionis
Top Bottom