Neler Yeni

İphone 7 Plus Ekranın Değiştiğini Nasıl Anlarım.

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
Dostlar ikinci el iPhone 7 plus alacağım kadın ekranı orijinal ile değişti diyor.ben de emin olmak için nasıl anlarım ekranın orjinal ile değiştiğini hemen yardım ederseniz sevinirim.

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
Dostlar ikinci el iPhone 7 plus alacağım kadın ekranı orijinal ile değişti diyor.ben de emin olmak için nasıl anlarım ekranın orjinal ile değiştiğini hemen yardım ederseniz sevinirim.
Apple servisine götürün

Savaş Satış

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Savaş Satış
İlgilendiği Kategoriler
Silah Adana
Çakma olanlarda ekran biraz mavi oluyor

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Orijinal değilse True Tone ve 3D Touch gibi özellikler çalışmaz genelde. 7'lerde var mıydı hatırlayamadım.

Bir de geçmişe dönük servis raporunu çıkarttırırsınız. Yetkili Apple servisinde değiştiyse her şey kayıtlıdır.

Son düzenleme:

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
can
Ekran derken cam mı değişti yoksa görüntü veren plakada mı değişti ? Genellikle komple set olarak değiştirirler içindeki plaka ve cam olarak. Eğer dış camı değiştiyse true tone varsa telefonda aktif olması lazım buradan anlayabilirsiniz. Dış camın yan sanayisi veya orjinal olması çok önemli değil bu arada görüntüyü veren camın altındaki plaka o önemli onun orjinal olması lazım.

Top Bottom