Neler Yeni

Iphone alırken nelere dikkat edilmeli

pcsavaşçısı

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Arda Ardıç
2. Elden fiyatı iyi denk gelirse xs max 256 gb ve ya xs 256 gb bakıyorum nelere dikkat etmem gerek

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
imea pasaport kayıtlı mı değil mi ? ona bakılır

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Ahmet Şeker
imeaya bak şebekesini kontrol etme şansın varsa birini arayıp onu deyebilirsin mobil veriyi falan aç app store a bak kamerayı açıp kasma donma var mı bak

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
mikrofon çalışıyor mu ona da bak

pcsavaşçısı

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Arda Ardıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Usta bende 2.el xs max almayı düşünüyorum yani 2.el iphonlarda en mantıklısı xs max gibi duruyor
Bana en mantıklı xs gibi geldi ama bir durum değerlendirmesi yapıp bütçeyi az daha arttırıp xs max geldiğini fark ettim
Bunların sonucu olarak 8k 7k civarında olan xs ve xs maxler pil konusunda hep 80 85 bu da beni bir taraftan korkuttu çünkü ilk defa iphone almayı planlıyorum ve elimde kullandığım telefonda(android) hiç batarya bitti vs diye bir olay yaşamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tavsiyem iphone se 3 u beklemen
Face id çok önemli mi peki bazı tellerde olmuyormuş bir de se3 hakkında biraz tahmininiz var mı
Mesela 11 kasasıyla mı çıkar 8 kasasa mı gibi

Caelius

80+ Silver
Bana en mantıklı xs gibi geldi ama bir durum değerlendirmesi yapıp bütçeyi az daha arttırıp xs max geldiğini fark ettim
Bunların sonucu olarak 8k 7k civarında olan xs ve xs maxler pil konusunda hep 80 85 bu da beni bir taraftan korkuttu çünkü ilk defa iphone almayı planlıyorum ve elimde kullandığım telefonda(android) hiç batarya bitti vs diye bir olay yaşamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Face id çok önemli mi peki bazı tellerde olmuyormuş bir de se3 hakkında biraz tahmininiz var mı
Mesela 11 kasasıyla mı çıkar 8 kasasa mı gibi
tasarimi xr ye benzeyecekmis ve martta duyurulacagina dair soylentiler var A15 Bionic cipiyle gelecek ve 5g destegi olacak

Top Bottom