Neler Yeni

İPHONE TELEFONU YENİSİYLE DEĞİŞTİRMEK

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
752
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
Kardeşlerim bildiğim kadarıyla iphonenizde garanti süresi içinde batarya ekran vb sorunla karşılaşınca garantiye yolladığınızda yenisini veriyorlar ( 2 arkadaşım ekranında çıkan bi problem sebebiyle gönderdiler adamlara yenisini yolladılar)
şimdi 7s plus kullanıyorum ve bataryamın sağlığı 80 küsüre düştü (70 olunca servis istiyor) telefoncuya götürdüğümde servise yolla bu aralar sıfır batarya çok olmadığı için(eski modellerde) telefonun yenisini gönderiyorlar dedi bi kaç müşterisi yollamış ve onlara vermişler sizce yollayayım mı 2 3 hafta falan telefonsuz kalıcam ama sıfırıyla değiştirirlerse de benim için baya iyi olacak

Raaazzeeer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
Adem Furkan ATA
2-3 hafta telefonsuz dayanabilirsin olmadı tuşlu bir telefon kullanırsın ben göndermeni öneririm eğer verecekler ise.

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
752
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2-3 hafta telefonsuz dayanabilirsin olmadı tuşlu bir telefon kullanırsın ben göndermeni öneririm eğer verecekler ise.
2 yakın arkadasımda 7 vardı önce birinin ekranında küçük küçük siyahlıklar olustu gönderdi diğeri de 2 hafta sonra falan ekranın köşesinde yeşil çizgiler oldu o da gönderdi ikisine de yenisini verdiler

Raaazzeeer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
Adem Furkan ATA
2 yakın arkadasımda 7 vardı önce birinin ekranında küçük küçük siyahlıklar olustu gönderdi diğeri de 2 hafta sonra falan ekranın köşesinde yeşil çizgiler oldu o da gönderdi ikisine de yenisini verdiler
Size de verirler umarım.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Genelde Apple servislerinde yapılan şarj döngüsüne bakmaktır. 500 şarj döngüsünü geçtiyse ve o şekilde pil sağlığı düştüyse garanti kapsamına girmez. Ama değişebiliyor bu durum, bazı yerler garanti kapsamında değerlendirebiliyor. Şansınızı deneyin. Arkadaşların dediği gibi bir süre başka telefonla idare edilir.

şahin doğan

80+ Platinum
500 şarj döngüsünü geçince garanti dışı kalıyor ve ellerinde batarya yok diye yeni telefon vermiyorlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,010
Üyeler
156,557
Son üye
The Ozan
Top Bottom