Neler Yeni

iPhone Yurtdışı BTK bilgi mesajı gelmiyor.

nbkw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emirhan Nur
Merhaba,

Yaklaşık 4 aydır iPhone 14 Pro yurtdışı kullanıyorum btk tarafından hala mesaj gelmedi arayıp sorduğumda telefondan sinyal gelmemiş iki imeide de 120 gün olduğunu söylüyor.

Biraz araştırdığımda çok nadir de olsa bazı kişilerde bu oluyormuş ve yıllarca telefonunu kayıtsız kullanan varmış bir bilginiz var mı ?

EmrCPR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
700
İsim
Emre
Hocam kayıtsız kullanan var mı bilmiyorum ama. Bu yıl çok görüldü bu şekilde. Sizin gibi adam telefonu almış hala kullanmaya devam ediyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: nbkw

sucukreizimiz

80+ Bronze
Bendede 120 gün geçmişti senin gibi mutlu olmuştum 1 hafta içinde mesaj gelmedi ve kapandı kendi kendine mesaj gelmiyor kapandığı için.

nbkw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emirhan Nur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam kayıtsız kullanan var mı bilmiyorum ama. Bu yıl çok görüldü bu şekilde. Sizin gibi adam telefonu almış hala kullanmaya devam ediyor.
Abimde almıştı ona 2. gün direkt mesaj geldi bana hala gelmedi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bendede 120 gün geçmişti senin gibi mutlu olmuştum 1 hafta içinde mesaj gelmedi ve kapandı kendi kendine mesaj gelmiyor kapandığı için.
Arayıp sorduğumda hala sinyal gelmediğini ve iki imeide de 120 gün olduğunu söylediler.

EmrCPR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
700
İsim
Emre
Abimde almıştı ona 2. gün direkt mesaj geldi bana hala gelmedi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arayıp sorduğumda hala sinyal gelmediğini ve iki imeide de 120 gün olduğunu söylediler.
Evet, bende aldım bana da 3. gün geldi ama gelmeyen çok kişi var. Valla mis gibi hocam kullanmaya devam edin :D inşallah gelmez hiç :D

• Beğen
Reaksiyonlar: nbkw
Top Bottom