Neler Yeni

Iphone'um Şarjda İken Kapandı ve Açılmıyor

Hsnctnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Hasan Çetin
Selamlar dostlar Iphone 13 Pro Max kullanıcısıyım. Gece telefonumu şarjı 25 civarındayken şarja taktım ve birkaç saat sonra baktığımda telefon kapanmıştı. Ertesi gün telefoncu arkadaşım yanına gittim ve durumu izah ettim ve bir makineye bağladı ve cihazın şarj almadığını söyledi. Garantiye gönderdim ve Kvk'dan Cihazınız Apple onarım merkezine gönderildi diye bir mesaj geldi. Telefonu yenisi ile mi değiştirirler yoksa onarım mı yaparlar.

QWuiet

80+ Bronze
Selamlar dostlar Iphone 13 Pro Max kullanıcısıyım. Gece telefonumu şarjı 25 civarındayken şarja taktım ve birkaç saat sonra baktığımda telefon kapanmıştı. Ertesi gün telefoncu arkadaşım yanına gittim ve durumu izah ettim ve bir makineye bağladı ve cihazın şarj almadığını söyledi. Garantiye gönderdim ve Kvk'dan Cihazınız Apple onarım merkezine gönderildi diye bir mesaj geldi. Telefonu yenisi ile mi değiştirirler yoksa onarım mı yaparlar.
Şarj aletin ve bataryan orijinal mi

Hsnctnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Hasan Çetin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şarj aletin ve bataryan orijinal mi
Evet o konuda çok hassasımdır kesinlikle orijinal adaptör ve kablo dışında şarj etmiyorum. Bataryamda orijinal şimdiye kadar hiç bir sıkıntı yaşamamıştım.

QWuiet

80+ Bronze

Hsnctnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Hasan Çetin
Virüslü yada virüsten şüpheleceğin birseyler oldu mu
Hayır zaten ikinci bir telefonda kullanıyorum. Iphone'da sadece sosyal medya fotoğraf çekimi vs. için kullanıyorum.

axion55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Oguzhan yılmaz
pro max lerdeki 1 seferlige mahsus soruna yakalanmıssın hocam sırayla soldan ses açma tusuna 1 kere ses kısma tusuna 1 kere 1 kerede açma kapama tusuna sag tarafta bas sırayla dedigim şekilde sonucu buraya yaz basılı tutma sadece sıurayla 3 üne bas

QWuiet

80+ Bronze

Hsnctnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Hasan Çetin
pro max lerdeki 1 seferlige mahsus soruna yakalanmıssın hocam sırayla soldan ses açma tusuna 1 kere ses kısma tusuna 1 kere 1 kerede açma kapama tusuna sag tarafta bas sırayla dedigim şekilde sonucu buraya yaz basılı tutma sadece sıurayla 3 üne bas
hocam onu denedim garantiye göndermeden yine açılmadı hard reseti mi diyorsunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

@şahin doğan Elektrik gitme vs durumu oldu mu akım korumalı priz kullanıyormusun
yok herhangi bir elektrik gitmesi olmadı evet akım korumalı priz kullanıyorum.

axion55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Oguzhan yılmaz
hocam onu denedim garantiye göndermeden yine açılmadı hard reseti mi diyorsunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

yok herhangi bir elektrik gitmesi olmadı evet akım korumalı priz kullanıyorum.
evet resetliyor telefonu 1 hafta önce arkadaşımdada oldu şarjdayken gitti telefon ve bi daha açılmadı sırayla sesi açmaya kapamaya ve açma kapama tuşlarına bastı düzeldi dahada bişey olmadı aynı anda basmıcan ama sırasıyla basıp bekle biraz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,733
Üyeler
142,167
Son üye
MSU500
Top Bottom