Neler Yeni

Ips 2k monitör sadece 7300tl

Arabasevdalısı

80+ Bronze

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
SEFA KAYA
bu monitör için açılan 3.konu senin ki olabilir yine de bilgilendirme için teşekkürler.

Lost_Dragon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
805
İsim
Göksel Gündüz
Bu monitör güzel ama karanlık bölgelerde gri tonu veriyormuş. Oyun için çok önemli olmayabilir ama film izlemeyi düşünen varsa belki canını sıkabilir.

Birde 60Hz'de ghosting ve blur çok oluyormuş. Gerçi 60Hz kullanan olmaz ama yine de yazayım dedim.

Arabasevdalısı

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu monitör güzel ama karanlık bölgelerde gri tonu veriyormuş. Oyun için çok önemli olmayabilir ama film izlemeyi düşünen varsa belki canını sıkabilir.

Birde 60Hz'de ghosting ve blur çok oluyormuş. Gerçi 60Hz kullanan olmaz ama yine de yazayım dedim.

Bu monitörü alıp 60 hz de kullanmazsın fiyat olarak gayet iyi oyuncular için

Bünyamina

80+ Platinum
Ekran parlaklığı çok düşük olmasa alınabilir. Bunun yerine böyle monitör çok daha mantıklı bence.

Arabasevdalısı

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran parlaklığı çok düşük olmasa alınabilir. Bunun yerine böyle monitör çok daha mantıklı bence.
Parlaklık değeri kadar kontrastıda önemli onerdigin monitör konstrast sorunu yüzünden hdr kullanamazsın, aynı şekilde benim onerdigin monitör dede bu sorun var hdr bu monitörlerde çok iyi gözükmez açtığında çok iyi olmaz hdr iyi istiyorsa 8200 e vq27aq1a en iyi seçenek

TrollSlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Arif Çelebi
2 defa amazondan bu monitörü aldım ikisinde de ekranda ölü piksel çıktı bir daha almam ilgilenenlere duyurulur

Top Bottom