Neler Yeni

Çözüldü✓ IPS monitör önerisi 0.5 ms

Kiyamet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ali alkan
Bütçe
7500
Vievsonic vx2728j kullanıyordum Şubatta aldım haziranda sağ alttan sola çizgiler oluştu bende garantiye yolladım para iadesi yapıldı 5.500 e almıştım şuan 8.500 sizce aynısını mı alayım maksimum 7.5 k ya kadar 0.5 ms monitör önerebilir misiniz? ıps panel

eren28tr

80+ Platinum

The Semih

80+ Gold
Vievsonic vx2728j kullanıyordum Şubatta aldım haziranda sağ alttan sola çizgiler oluştu bende garantiye yolladım para iadesi yapıldı 5.500 e almıştım şuan 8.500 sizce aynısını mı alayım maksimum 7.5 k ya kadar 0.5 ms monitör önerebilir misiniz? ıps panel
Değişim isteseydin keşke para iadesi almayın zarara girersiniz.

egecabbar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
804
İsim
Ege
0.5ms IPS monitör yok. O monitörlerin üstünde yazan değerler en iyi görebildikleri değerler. Monitör o değerleri görürken siz monitörü kullanamazsınız. Ortalama 5ms 6ms bir monitör iyidir diyebiliriz. Söylediğiniz monitörü şu an hatırlamıyorum ama gecikme süresinde ortalama 5ms 6ms e göre daha kötü değerler veriyor diye hatırlıyorum. Onun dışında öneri olarak
Bu gider gibi. 6k ya

Lost_Dragon

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
837
İsim
Göksel Gündüz
Aynısından alma belki kronik sorunu vardır ama üst modelini alabilirsin.

Bunların hepsi 0.5 ms IPS panel olarak gösterilmiş.

Kiyamet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ali alkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
0.5ms IPS monitör yok. O monitörlerin üstünde yazan değerler en iyi görebildikleri değerler. Monitör o değerleri görürken siz monitörü kullanamazsınız. Ortalama 5ms 6ms bir monitör iyidir diyebiliriz. Söylediğiniz monitörü şu an hatırlamıyorum ama gecikme süresinde ortalama 5ms 6ms e göre daha kötü değerler veriyor diye hatırlıyorum. Onun dışında öneri olarak
Bu gider gibi. 6k ya
siz kullandınız mı hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynısından alma belki kronik sorunu vardır ama üst modelini alabilirsin.

Bunların hepsi 0.5 ms IPS panel olarak gösterilmiş.

hangi marka almalıyım sizce hocam

Lost_Dragon

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
837
İsim
Göksel Gündüz
Ben AOC marka farklı model bir monitör kullanıyorum, şahsen memnunum. Bunu alabilirsin istersen. Ayrıca yükseklik ayarı da varmış. Diğerlerinde yok.

Kiyamet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ali alkan
Ben AOC marka farklı model bir monitör kullanıyorum, şahsen memnunum. Bunu alabilirsin istersen. Ayrıca yükseklik ayarı da varmış. Diğerlerinde yok.

https://www.epey.com/monitor/aoc-27g4x.html bu nasıl hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.epey.com/monitor/msi-g274pf.html bu nasıl hocam

Top Bottom