Neler Yeni

IPS panel 1ms ve 144hz olabilir mi?

TeCDeT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Muharrem Yılmaz
Belli bir süredir monitör bakıyorum. İnternetten panel tiplerini araştırdığımda, IPS, VA ve TN var. IPS panel bir monitör almak istiyorum çünkü siyahı siyah görmek istiyorum vs. Hepimiz biliyoruz hangisinin ne olduğunu ama nereye bakarsam bakayım IPS panel'de 60hz sınırlıdır ve 5ms altına inemez, gibi ibareler var (YouTube yabancı kanallar vs.). Geçenlerde ITOPYA.com da MSI Optix 23.8" G241 buldum. 144hz ve 1ms. Kafam almıyor. Ya teknoloji hızlı ilerledi adamlar kendi videolarında veya sitelerde bilgilerini güncellemedi ya da itopya da sıkıntı var. Siz ne diyorsunuz? IPS panel 144hz ve 1ms olabilir mi ya da itopya da sıkıntı mı var?

Emre Baş

80+ Gold
Çok var hatta oluyor neden olmasın

Şöyle 5 ms normalde ama firmalar yazılımla 1ms indiriyorlar gerçek 1ms gibi olmuyor tabi ki ama renkleri çok olmasını istiyorsan IPS 144hz almanı öneririm Ms takıntın yoksa eyer
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu ürünü çok inceledim bende çok tavsiye ediliyor yakın zaman da almayı planlıyorum Asus VP249QGR modelini

TeCDeT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Muharrem Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şöyle 5 ms normalde ama firmalar yazılımla 1ms indiriyorlar gerçek 1ms gibi olmuyor tabi ki ama renkleri çok olmasını istiyorsan IPS 144hz almanı öneririm Ms takıntın yoksa eyer
hmmmmm. Olabilir, teşekkürler :D

Top Bottom