Neler Yeni

Ips panel mi va panelmi mönitörmü

Senerr

80+ Bronze
Son düzenleme:

meftal33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Holmes
Kağıt üzerinde fena değil ama ürün incelemelerini okumanda fayda var.

Kalitesi konusunda endişen varsa
Bunlar da iyi birer alternatif.
hocam bu da iyi mi? https://www.epey.com/monitor/lg-ultragear-24gn60r-b.html

meftal33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Holmes
Kağıt üzerinde fena değil ama ürün incelemelerini okumanda fayda var.

Kalitesi konusunda endişen varsa
Bunlar da iyi birer alternatif.
üçünden hangisi güzel söylermisin sana göre yada başkasına göre game boster yerine bunu ekleyebilirsin https://www.trendyol.com/lg/ultrage...4_za1u3cm&adjust_campaign=epey_urun_listeleme

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Sefa Halı
Ben hikayeli ve fps oyunları oynıcam kararsız kaldım ips ve va arasında
Va fiyatı düşük oluyo iyi oluyo fps oyunları oynanılır ama hikayeli oyun oynalırmı bilmiyorum 144hz ips alsam yüksek fiyatlı
Hikayeli oyunlar oyanılır ama fps oynanıkırmı bilmiyorum
Hocam ben de 1 ms 144 hz ips monitör var ve cidden görüntü mükemmel ve yansıma yapmadığı için çok iyi oluyor özellikle güneş doğrudan monitöre geliyorsa kendini görmüyorsun ekranda ve bu panelle mi alakalı bilmiyorum ama ekranın neresinden bakarsan bak aynı görüntü köşeden bakınca ekranda kararma olmuyor yani bence bütçene uygunsa ips al tabi diğer bütün özellikler aynı ise sırf ips olacak diye hz düşüklüğü olmasın bence

GigaCat

80+
oyun veya iş için ayrı olarak özelliklerine bakmalısın ama genelde ips tercihimdir

meftal33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Holmes
Hocam ben de 1 ms 144 hz ips monitör var ve cidden görüntü mükemmel ve yansıma yapmadığı için çok iyi oluyor özellikle güneş doğrudan monitöre geliyorsa kendini görmüyorsun ekranda ve bu panelle mi alakalı bilmiyorum ama ekranın neresinden bakarsan bak aynı görüntü köşeden bakınca ekranda kararma olmuyor yani bence bütçene uygunsa ips al tabi diğer bütün özellikler aynı ise sırf ips olacak diye hz düşüklüğü olmasın bence
Hocam yqnsıma ips panelden zaten ips slmsya karsr verdim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
909,026
Üyeler
141,078
Son üye
halil50
Top Bottom