Neler Yeni

Çözüldü✓ Irak'tan pc toplatmak mantıklımı

Makif113

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Akif
Arkadaşlar yakın zamanda ırak'ın güncel piyasasını çeken vlogger felan görmedim 3060ti'lı bi sistem toplatmak mantıklımı bide gümrük vergisi felan olurmu bilenler bilgilendirirse sevinirim iyi formlar.
V6 SİSTEMİ kaçırdım bu arada söyleyenler olcaktır.
Modart ve Vok'un sistemlerinide bekleyebilirim ek olaraktan bilgilendiriyim.

Hanaz

80+ Silver
Arkadaşlar yakın zamanda ırak'ın güncel piyasasını çeken vlogger felan görmedim 3060ti'lı bi sistem toplatmak mantıklımı bide gümrük vergisi felan olurmu bilenler bilgilendirirse sevinirim iyi formlar.
V6 SİSTEMİ kaçırdım bu arada söyleyenler olcaktır.
Modart ve Vok'un sistemlerinide bekleyebilirim ek olaraktan bilgilendiriyim.
Gümrük te fln ne olur bilemem ama normalden 1 2 k ucuza fln denk geliyor diye tahmin ediyorum

Makif113

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Akif
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ozaman pek bi fark yok telefonda felan çok fark oluyor ama pc'de yoksa ordan almak mantıksız garantisiz kalcak ürünler en azından 6k felan fark etse garanti durumunu göz ardı ederim
Gümrük te fln ne olur bilemem ama normalden 1 2 k ucuza fln denk geliyor diye tahmin ediyorum

Tek KDV farkı olduğu için pek iş görmez git gel falan da yapacaksın hem

Hanaz

80+ Silver
Ozaman pek bi fark yok telefonda felan çok fark oluyor ama pc'de yoksa ordan almak mantıksız garantisiz kalcak ürünler en azından 6k felan fark etse garanti durumunu göz ardı ederim
Örnek almanyadan pc toplayalım dedik git gel vs 2 k ucuza denk gelmişti tabi şimdi olmaz euro 18 (alıcağımız zamanlar 15 civarıydı)

Mantıklı bakınca burdan al garantin olsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
968,693
Üyeler
153,109
Son üye
Demlicay
Top Bottom