Neler Yeni

İşlemci boşta 90 derece

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
Hocam soğutucu stok olanlardan mı?

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,929
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram
gokkurtefe
Stok soğutucuyla alakası yok fan oturmamış olabilir boşta 90 derece ise
İntel Xeon X3440 işlemci aldım 2. elden işlemci için de sıfır fan aldım. Macunu vardı direkt taktım ama fan çok hızlı dönüyordu bende aida64 programı ile kontrol ettim 89 derece gösteriyordu. Macun gerekirse de maks 30 TL'lik bir macun önerir misiniz ?

Fan bu: https://www.teknobiyotik.com/donani...ket-pwm-islemci-sogutucusu-ak-cc7108ep01.html
Hocam biraz paraya kıyı aklınız gibi xeon işlemciler genellemeler göre biraz fazla ısınıyor diye biliyorum ya da kule tipi bi küçük fan alın m200 gibi ?

Emree14

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yunuıs Emre BAYRAM
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayır yeni aldım linkte bıraktım aslında üstte ama görmediniz sanırım akasa marka 2200 RPM 4 pinli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Stok soğutucuyla alakası yok fan oturmamış olabilir boşta 90 derece ise

Hocam biraz paraya kıyı aklınız gibi xeon işlemciler genellemeler göre biraz fazla ısınıyor diye biliyorum ya da kule tipi bi küçük fan alın m200 gibi ?
Yani fan takma rehberini 5 kez okudum üstelik videoları izledim çok emin konuşmuyorum tabii ki ama sallanma falan olmuyor klipsleri ok yönünün tersinde çapraz şekilde bastırdım çıt sesleri de geldi.

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,929
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram
gokkurtefe
Hayır yeni aldım linkte bıraktım aslında üstte ama görmediniz sanırım akasa marka 2200 RPM 4 pinli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani fan takma rehberini 5 kez okudum üstelik videoları izledim çok emin konuşmuyorum tabii ki ama sallanma falan olmuyor klipsleri ok yönünün tersinde çapraz şekilde bastırdım çıt sesleri de geldi.
Hiç oynama yoksa takılmış demektir , bir bilgisayarcıya gidip işlemciyi test ettir 2. El almışsın belki bozuk olabilir

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,062
İsim
Enes

alix555

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
ali taş
Fan oturmus ise bunun macunla alakasi olamaz . Bosta 90 derece sicaklik ya fan kaynakli yada islemci kaynaklıdır. Sonucta sifir macun surdun hado kaliteli aldin 10 derece dustu yine 80 derece olacak boşta. Tanidik isten anlayan birine yada bi bilgisayarciya baktir oyle bir sicaklik olamaz bosta

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,867
Üyeler
147,955
Son üye
RevisorySine1
Top Bottom