Neler Yeni

İşlemci fanını sökerken işlemcide çıktı yapışık şekilde

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Atilla
Ryzen 5 5600 işlemcimin termal macununu yenilemek isterken fanı çektiğimde işlemcide beraberinde yapışık geldi lütfen yardımcı olun herhangi bir sıkıntı yaratır mı bu şuan çalışıyor test ettim ama yuvaya vs zarar vermişmidir normalde işlemciyi yanındaki kol ile kitliyoruz neden böyle oldu acaba çok endişeliyim sizce bir sıkıntı çıkarır mı soket vs

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
ibrahim ahıskalı
şuan çalışıyorsa sıkıntı yokta amd de soğutucu çıkarırken sağ sol yapıp sıyırarak çıkarmak gerekiyor kilitleme mekanizması inteldeki gibi olmadığı için (am5 te intelinki gibi kilit mekanizmasına geçti)

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Atilla
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şuan çalışıyorsa sıkıntı yokta amd de soğutucu çıkarırken sağ sol yapıp sıyırarak çıkarmak gerekiyor kilitleme mekanizması inteldeki gibi olmadığı için (am5 te intelinki gibi kilit mekanizmasına geçti)
Acaba sokete bir şey olmuş mudur

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,171
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
pinleri kontrol et yamukluk vs yoksa ucuz yırtmışsın demektir. Termal macun değişikliği yapmadan önce biraz oyun render stress testi vb. işlem yaparak işlemciyi ve macunu ısıtın ki çabuk çıksın.

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
ibrahim ahıskalı

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,171
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Atilla
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
en hassas parça pinler. Eğer yamuk veya eksik yoksa zararı yok kullanabilirsin ki anladığım kadarıyla geri takıp kullanmaya başlamışsın
Evet hocam ben çok ucuz yırttım bunu diğer kullanıcılara duyurmak lazım yeminle kalp krizi geçiriyordum az kaldın Allahtan pinler sağlam çalışıyor sistem benim tek aklımda kalan soketin kilidi zarar görmüşmüdür

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
ibrahim ahıskalı
Termal macun değişikliği yapmadan önce biraz oyun render stress testi vb. işlem yaparak işlemciyi ve macunu ısıtın ki çabuk çıksın.
güzel taktikmiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet hocam ben çok ucuz yırttım bunu diğer kullanıcılara duyurmak lazım yeminle kalp krizi geçiriyordum az kaldın Allahtan pinler sağlam çalışıyor sistem benim tek aklımda kalan soketin kilidi zarar görmüşmüdür
donanım arşivi kanalına bu konuyla ilgili özel video atıldı zaten ama herkes görmeyebiliyor tabii ki

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
799
İsim
YILDIRIM
Pinler yamuk olsa zaten yerine takamazsın ya pin kırılırdı yada iyice yamulturdun taktıysan ve pin kırılmadığına eminsen sıkıntı yoktur.

Top Bottom