Neler Yeni

Islemci isinip kapaniyor

kaan.a_a

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kaan ivgen
Arkadaslar fazla vaktinizi almayacagim Islemcim isinip kendi kendini kapatiyor evet fanlarim bozuk servise gönderdim bozuk şekilde geri yolladilar sizden isteğim artik sinir krizi geciriyorum su Biostan islemci isininca kapanma olayini nasil engellerim anakartim Asus b450m simdiden tesekkur ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Muhammed Poyraz
Arkadaslar fazla vaktinizi almayacagim Islemcim isinip kendi kendini kapatiyor evet fanlarim bozuk servise gönderdim bozuk şekilde geri yolladilar sizden isteğim artik sinir krizi geciriyorum su Biostan islemci isininca kapanma olayini nasil engellerim anakartim Asus b450m simdiden tesekkur ederim
işlemcinin ısınınca bilgisayarın kapanmasının sebebi bilgisayarın kendisini korumaya alması kanka bilgisayar kapanmasına sistemin zarar görür soğutucunu halletmen lazım

kaan.a_a

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kaan ivgen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
işlemcinin ısınınca bilgisayarın kapanmasının sebebi bilgisayarın kendisini korumaya alması kanka bilgisayar kapanmasına sistemin zarar görür soğutucunu halletmen lazım
Kanka umrumda değil zarar görmesi soğutucuyu halledemiyorum risk alacam bu korumayı nasil kapatacagimi ariyorum bende

Cakrash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Musa Topçu
işlemcinin belirli bir çalışma sıcaklığı var o sıcaklığın üstünde sıkıntısız çalışabilse zaten kendini kapatmaz kapatmanın bir yolu var mı bilmiyorum ama kapattığın gibi işlemcin yanar işlemci masrafı çıkar

Top Bottom