Neler Yeni

İşlemci Macunu sonrası no Signal Hatası

xEmpty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Yiğit Çağlar
2 Tane fan almıştım eskileri çıkarıp onları taktım. Stok işlemci soğutucusunu çıkarıp başka soğutucu takacaktım. Soğutucu uyumlu olmadığı için takamadım. Stok soğutucuyu geri takacaktım termal macun bitmiş, 2 sene önce 15-20 TL'ye aldığım Cooler Master macun vardı onu kullandım. Taktım bilgisayarı açtım, direkt GTAV'ya girdim. 5-10 dakika oynadım. İşlemci sıcaklığın 95'e çıktığını gördüm ve kapattım bilgisayarı. Bir sıkıntı olmasın diye. Macunu sürerken az sürmüşümdür vs diye düşünüp çıkardım fanı işlemci ve fanın üstünü macundan arındırıp tekrardan macun sıkıp taktım soğutucuyu. Daha sonra bilgisayarı çalıştırdığım da no signal hatası aldım. O hatadan sonra macunla ilgili olabileceğini düşünüp 50 TL'ye xig marka macun aldım onu sürdüm hata hala devam etti. İşlemcide Sıkıntı olabileceğini düşündüm ama usb takıp çıkarınca Windows usb sesi geliyordu. Bilgisayar açılıyor du yani sadece görüntü yoktu. Bende başka kablo ile denedim olmadı. Televizyona bağlayıp denedim olmadı. Ekran kartını garantiye gönderdim 0 ı ile değiştirip gönderdiler taktım çalıştırdım yine aynı hata. Tekrar usb çıkarıp takmayı denedim Windows usb sesi gelmedi. Ne yapmam lazım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,059
Üyeler
141,389
Son üye
4stro
Top Bottom