Neler Yeni

Çözüldü✓ işlemci pinleri kolay yamulurmu

baranngk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
baran gök
daha önce yine konu açıp bir kaç soru sormuştum sonrasında 2. el alacağıma sıfırını alayım diyip ryzen 5 5600 işlemci aldım tray geldiğinde pinlerine baktığımda bi kırık yamukluk falan görmedim pinlerine hiç dokunmadım tepsisine koydum 2 3 kere bakıp yarın takıp bakıcam çalışıp çalışmadığına ama içimde bi huzursuzluk var bu işlemci pinleri çabuk yamulan bişeymi

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,163
İsim
pcustasi1
daha önce yine konu açıp bir kaç soru sormuştum sonrasında 2. el alacağıma sıfırını alayım diyip ryzen 5 5600 işlemci aldım tray geldiğinde pinlerine baktığımda bi kırık yamukluk falan görmedim pinlerine hiç dokunmadım tepsisine koydum 2 3 kere bakıp yarın takıp bakıcam çalışıp çalışmadığına ama içimde bi huzursuzluk var bu işlemci pinleri çabuk yamulan bişeymi
Eğer az dikkatli olup elinde gezdirmeden anakart yuvasına güzelce yerleştirirsen sıkıntı olmaz .İnternette abdullah abinin montaj videoları var tonla izle yaparsın tek başına

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,752
İsim
ege erdem demirelli
Tabikide kolay yamululur. Aanakarta dogru takarsaniz yada elinizde cok dikkatsiz gezdirmezseniz skinti olmaz

TheburuQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
TheburuQ
Instagram
buraksrky38
pimleri anakartın işlemci yuvasına oturtman gerekiyor. Biraz nazik davran. Fazla stres yapmana gerek yok. İşlemci yuvasının mandalını açmayı da unutma

baranngk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
baran gök
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
içim biraz olsun rahatladı teşekkür ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri