Neler Yeni

Öneri İşlemci soğutucu tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Erdem
Arkadaşlar elimde işlemci olarak i5 13400f var buna soğutucu alacağım ama kararsız kaldım deepcool ak620 hava soğutma ile le500 sıvı soğutma arasında kaldım sizce hangisini almalıyım ikisininde fiyatları birbirine yakın siz hangisini almak mantıklı

Bünyamina

80+ Platinum
Arkadaşlar elimde işlemci olarak i5 13400f var buna soğutucu alacağım ama kararsız kaldım deepcool ak620 hava soğutma ile le500 sıvı soğutma arasında kaldım sizce hangisini almalıyım ikisininde fiyatları birbirine yakın siz hangisini almak mantıklı
Hava soğutma tabi ki de.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Erdem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hava soğutma tabi ki de.
Şuanlık bende aynı fikirdeyim ama sizlerinde fikrini almak istedim kağıt üzerinde hava soğutma 260w ısı yayma kapasitesi varken sıvı soğutma 220w diyor o yüzden sizinde fikrinizi merak ettim

ThE LoSt

80+ Gold
Ak620 dark zero kullanıyorum oldukça memnunum imzamdaki işlemciyi bu hızlarda oyunlarda 50-55 derecelerde tutuyor render tam yükte ise 80 derecede tutuyor.
Le500 giriş seviye bir aio kittir ve pompa ömrüde buna bağlı olarak çok uzun sayılmaz 2-3 yıla sıkıntılar boy göstermeye başlar ama üst seviye bir kule tipi soğutucuyu ölümsüzdür. ya ls520 yada lt520 modellerine bakın yada kule tipi soğutucuya yönelin

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Erdem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ak620 dark zero kullanıyorum oldukça memnunum imzamdaki işlemciyi bu hızlarda oyunlarda 50-55 derecelerde tutuyor render tam yükte ise 80 derecede tutuyor.
Le500 giriş seviye bir aio kittir ve pompa ömrüde buna bağlı olarak çok uzun sayılmaz 2-3 yıla sıkıntılar boy göstermeye başlar ama üst seviye bir kule tipi soğutucuyu ölümsüzdür. ya ls520 yada lt520 modellerine bakın yada kule tipi soğutucuya yönelin
Yorumun için teşekkürler ls520 ve lt520 için o kadar bütçem yok sanırım senin söylediğin sıcaklık değerlerine bakılırsa gerekte yok gayet ideal sıcaklık değerleri var. Dediğin gibi sıvı soğutucularda pompa diye bir sıkıntı baş gösterebiliyor hava soğutma benim için en iyisi olacaktır

Top Bottom