Neler Yeni

Yardım İşlemcim boşta 105 derecelerde sabit çalışıyor

10urk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Onur kır
Bilgisayarı 10 gün açmadım 10. Günün sonunda açmayı denedim windows güncellemesi yaparken işlemci çok fazla ısınıp kapanıyordu. Termal macun yeniledim ve yeni bir fan aldım ısıyı birazda olsa düşürdüm ancak bilgisayarda inanılmaz derecede bir performans kaybı var 1080p de vidyo oynatırken bile zorlanıyor benchmark testine soktuğumda ise çıkan sonuçlar %0 internet %0 oyun olarak gösteriyor bu durum 15 gün öncw %50-%60 larda idi ayrıca sistem normalde açıkken bile 102 derecelerde çalışıyor bunu nasıl çözebilirim? Yanıtlarınız için teşekkürler
Ekran görüntüsü 2023-04-24 231030.png

Son düzenleme:

Fatih_123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Fatih Özdemir
Bilgisayara virüs girmiş olabilir sağlam bi virüs taramasına sokun bence kaspersky kullanarak bunu yapın kaspersky bence en iyisi en güvenlisi

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
ahmet ali özmert
Bilgisayarı 10 gün açmadım 10. Günün sonunda açmayı denedim windows güncellemesi yaparken işlemci çok fazla ısınıp kapanıyordu. Termal macun yeniledim ve yeni bir fan aldım ısıyı birazda olsa düşürdüm ancak bilgisayarda inanılmaz derecede bir performans kaybı var 1080p de vidyo oynatırken bile zorlanıyor benchmark testine soktuğumda ise çıkan sonuçlar %0 internet %0 oyun olarak gösteriyor bu durum 15 gün öncw %50-%60 larda idi ayrıca sistem normalde açıkken bile 102 derecelerde çalışıyor bunu nasıl çözebilirim? Yanıtlarınız için teşekkürler
bilgisayara güzel bir format atmanızı öneririm bide bilgisayara taktığınız fanı doğru taktığınızdan emin olun

Top Bottom