Neler Yeni

İşlemcim stres testinde 90 küsur derecelere çıkıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Uğurcan
Şimdi ilk mesaja da ekledim arctic mx4 kullandım. Kutudaki qr koddan anlaşılıyor demiş bir sitede özellikle onu kontrol ettim şimdi orijinali gibi duruyor.

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
umut şahin
Yakın zamanda 2. El aldığım i7-4790 işlemcim stres testinde 97-98 dereceleri buluyor. İlk başta montajda hatam mı var diye söküp macununu yenileyip taktım ama çözüm olmadı.

Söktüğüm zaman yenilemeden önce macunun fotoğrafını çekmiştim. Fazla olup olmadığına bakmak isterseniz dropbox linkini aşağı ekleyeceğim. (Fotoğrafta etraf biraz tozlu ama temizledim.)

Kullandığım kasa Frisby' nin tek fanlı Midi tower atx kasalarından biri. Kasanın soğutması da yetersiz kalıyor olabilir mi?

Kullandığım termal macun arctic mx4.

Termal macun fotoğrafı link: https://www.dropbox.com/scl/fi/2dg0...ey=9wgoj4r0holswrg308rqeurn0&st=7vgrzs7e&dl=0
Belirtmeyi unutmuşum. Arctic mx4 kullandım hocam
knkm sahte mx4 almış olabilirsin daha kaliteli bir macun alın ve sağlam bir firmadan aldınğınıza emin olun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi ilk mesaja da ekledim arctic mx4 kullandım. Kutudaki qr koddan anlaşılıyor demiş bir sitede özellikle onu kontrol ettim şimdi orijinali gibi duruyor.
knkm o qr'ı fotoğraf olarak alıp kutuya basabilirler

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Ahmed
Aldığınız satıcıyı atabilirmisiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Uğurcan
Aldığınız satıcıyı atabilirmisiniz?
Ürün linki paylaşmak yasak değildi sanırım direkt ürün linkini atayım: https://app.hb.biz/naJkPg75XqCY

Satıcı: ELECTRO MARKET
Mesaj otomatik birleştirildi:

1-1.5 ay sonra eve dönüyorum, döner dönmez eski işlemcimle test edicem termal macunu. Sahte olabileceği aklımın ucundan bile geçmemişti yorumların geneli iyi olunca.

Çok teşekkür ederim aklıma bir ihtimali daha getirdiğiniz için.

Son düzenleme:
Top Bottom