Neler Yeni

İşlemciye sıvı soğutucu önerisi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Master
Bütçe
4000
Sistem bilgilerimi aşşağı da görsel olarak ekliyorum arkadaşlar kasa biraz ufak bugün sıvı soğutucu almak istiyorum yardımcı olur musunuz amd işlemci mevcut 5-5600x
IMG_6862.png

Ekler

• IMG_7372.png
    IMG_7372.png
    1.6 MB · Hit: 16

Vazq3ex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ahmet
uzun süre sizi götürür ben bir eski versiyonunu kullanıyorum r7 5700x için max oyunlarda 60 derece gördüm yaz ayı olmasına rağmen radyatörün fanları %40-%50 civarında dönerken artic zaten bu fiyata alabileceğiniz muadillere göre en iyisi radyatörü diğer 240mm soğutuculara göre biraz kalın sadece ona dikkat edin

Subzero.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
s1000rr
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar.müzik.motorsiklet.spor
Sistem bilgilerimi aşşağı da görsel olarak ekliyorum arkadaşlar kasa biraz ufak bugün sıvı soğutucu almak istiyorum yardımcı olur musunuz amd işlemci mevcut 5-5600xAlıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistem bilgilerimi aşşağı da görsel olarak ekliyorum arkadaşlar kasa biraz ufak bugün sıvı soğutucu almak istiyorum yardımcı olur musunuz amd işlemci mevcut 5-5600xAlıntıyı görüntüle

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
450
İsim
Mirhan Yalçın

ilki uyumsuz ikincisi berbat

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Master
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
uzun süre sizi götürür ben bir eski versiyonunu kullanıyorum r7 5700x için max oyunlarda 60 derece gördüm yaz ayı olmasına rağmen radyatörün fanları %40-%50 civarında dönerken artic zaten bu fiyata alabileceğiniz muadillere göre en iyisi radyatörü diğer 240mm soğutuculara göre biraz kalın sadece ona dikkat edin
Hocam 240mm arıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Master
Pardon ben yanlış görmüşüm 🙂

Söyle
uzun süre sizi götürür ben bir eski versiyonunu kullanıyorum r7 5700x için max oyunlarda 60 derece gördüm yaz ayı olmasına rağmen radyatörün fanları %40-%50 civarında dönerken artic zaten bu fiyata alabileceğiniz muadillere göre en iyisi radyatörü diğer 240mm soğutuculara göre biraz kalın sadece ona dikkat edin hocam söy

Söyle
uzun süre sizi götürür ben bir eski versiyonunu kullanıyorum r7 5700x için max oyunlarda 60 derece gördüm yaz ayı olmasına rağmen radyatörün fanları %40-%50 civarında dönerken artic zaten bu fiyata alabileceğiniz muadillere göre en iyisi radyatörü diğer 240mm soğutuculara göre biraz kalın sadece ona dikkat edin hocam söy

Söylemeyi unuttum kasanın üst kısmına monta etmek istiyorum ramlere temas eder mi veya ramler engel olur mu diye düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz ve birde ben yaklaşık 3 ay önce macun yeniledim tekrar yenilememe gerek varmı montaj ederken

Vazq3ex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ahmet
277 Uzunluk x 120 Genişlik x 38 Yükseklik mm ölçüp karar verebilirsiniz benim kullandığım model değmiyor 1 serçe parmağı kalınlığında mesafe var kendi macunu içinde çıkıyor zaten o size kalmış ama kendi soğutucunuzu sökerken zor olur yapışan macunu tekrar işlemciye sürmek falan
https://www.teknobiyotik.com/donani...nli-sivi-islemci-sogutucu-ar-acfre00093a.html
bu benim kullandığım model

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Master
277 Uzunluk x 120 Genişlik x 38 Yükseklik mm ölçüp karar verebilirsiniz benim kullandığım model değmiyor 1 serçe parmağı kalınlığında mesafe var kendi macunu içinde çıkıyor zaten o size kalmış ama kendi soğutucunuzu sökerken zor olur yapışan macunu tekrar işlemciye sürmek falan
https://www.teknobiyotik.com/donani...nli-sivi-islemci-sogutucu-ar-acfre00093a.html
bu benim kullandığım model
Ben kasamın üstüne monte etmek istediğim 2 fanlı sıvı soğutucuyu nasıl hesaplayıp anlayabilirim hangisinin olacağını

Top Bottom