Neler Yeni

ISS değişimi sonrası pişman olmak.

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Anonim
VodafoneNet'den fiyat yüzünden netspeed e geçtim, zaten geçtikten 10 gün sonra netspeed de zam yaptı.Neyse sorun bu değil.Netspeede geçtiğimden beri online oyunlarda sürekli kopmalar yaşıyorum.Vodafone'de böyle kopmalar asla olmuyordu. Ve bunu yazarken de 15 saniyelik kopma yaşadım... İnternet ışığı sabit fakat ne wifi ne de ethernette internet olmuyor. 3 ay muhabbeti varmış.6 nisanda geçmişim netspeed'e. 6 temmuza kadar beklemem mi gerekiyor...

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Müşteri hizmetleri ne söyledi bu duruma

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Müşteri hizmetlerini aradınız mı? Aylardır kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım.

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Anonim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Müşteri hizmetleri ne söyledi bu duruma
Klasik...Güncelleme yapıyoruz diyorlar.Değişen bir şey olmuyor.Garip olan ilk geçtiğimde sorunlar vardı , 15 gün felan sorunsuz kullandım.Son 5 6 gündür tekrar başladı.

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Yarın tekrar arayıp bu durum 2 gün daha devam ederse abonelikten çıkacağınızı söyleyin. Taahütsüz değil mi?

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Anonim
Yarın tekrar arayıp bu durum 2 gün daha devam ederse abonelikten çıkacağınızı söyleyin. Taahütsüz değil mi?
3 ay muhabbeti varmış.3 ayda bir ISS değiştirilebiliyormuş.O konuyu tam olarak anlasam şuan bile başka iss ye geçerim.

Mert

80+ Silver
3 ay diye bir kısıt duymadım daha önce.

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Anonim
3 ay diye bir kısıt duymadım daha önce.

Alıntı​

metni:
3.3. Alıcı İşletmeci, erişim modeline göre abonenin talep formu ile resmi kimlik belgesinin fotokopisini (kurumsal aboneler için talep formunun yanı sıra vergi levhasının fotokopisi ile imza sirküleri ya da vekâletnamenin bir örneğini) Türk Telekom nezdinde oluşturulan platform üzerinden elektronik olarak Verici İşletmeciye iletir ve erişim modeline göre ilgili otomasyon sisteminde (xDSL, e-YAPA) pasif abonelik girişi yapılır. Abonenin devam eden bir geçiş işleminin bulunması, abonenin PSTN/Hizmet Numarasının eşleşmemesi ve son 90 (doksan) gün içerisinde başka bir geçiş işlemi yapmış olması durumlarında, Alıcı İşletmecinin yapacağı başvuru ilgili Otomasyon Sistemi tarafından alınmayacaktır.

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440

Alıntı​

metni:
3.3. Alıcı İşletmeci, erişim modeline göre abonenin talep formu ile resmi kimlik belgesinin fotokopisini (kurumsal aboneler için talep formunun yanı sıra vergi levhasının fotokopisi ile imza sirküleri ya da vekâletnamenin bir örneğini) Türk Telekom nezdinde oluşturulan platform üzerinden elektronik olarak Verici İşletmeciye iletir ve erişim modeline göre ilgili otomasyon sisteminde (xDSL, e-YAPA) pasif abonelik girişi yapılır. Abonenin devam eden bir geçiş işleminin bulunması, abonenin PSTN/Hizmet Numarasının eşleşmemesi ve son 90 (doksan) gün içerisinde başka bir geçiş işlemi yapmış olması durumlarında, Alıcı İşletmecinin yapacağı başvuru ilgili Otomasyon Sistemi tarafından alınmayacaktır.
Başvuru otomatik olarak oluşturulmayacaktır diyor. Manuel olarak müşteri hizmetleriyle konuştunuz mu bu konuyu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mahmut Sami Özdemir
VodafoneNet'den fiyat yüzünden netspeed e geçtim, zaten geçtikten 10 gün sonra netspeed de zam yaptı.Neyse sorun bu değil.Netspeede geçtiğimden beri online oyunlarda sürekli kopmalar yaşıyorum.Vodafone'de böyle kopmalar asla olmuyordu. Ve bunu yazarken de 15 saniyelik kopma yaşadım... İnternet ışığı sabit fakat ne wifi ne de ethernette internet olmuyor. 3 ay muhabbeti varmış.6 nisanda geçmişim netspeed'e. 6 temmuza kadar beklemem mi gerekiyor...
Bu tarz harici aracı kurumlarda kullanmak gerek bence her zaman bu tarz sorunlar olur

1 yılda ? 3 kere arıza veriyorsa bu normalde ama bunu hergün yapıyorsa sorundur.

frudotz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
H. Arda Karabacak
İlgilendiği Kategoriler
İnternet
Discord
frudotz
Modem üzerindeki ışıklarda bir problem görünmüyorsa durum sağlayıcı taraflıdır.
Yılda en fazla 4 kere olmak üzere yalnızca 3 ayda bir geçiş işlemi yapabilirsiniz.
Geçiş süresini beklemek istemezseniz iptal edip sıfır kurulumla abonelik alabilirsiniz ancak kurulum ücreti çıkacaktır.
2 yıldır GIBIRNetliyim hiç böyle bir saçmalıkla karşılaşmadım, Allah sabır versin.

etnetalw

80+ Bronze
Geçtiğin firmayı kullandım. Müşteri hizmetleri network konusunda yardımcı olmadı. Örnek ping,routing,kapasite,pop. Olarak. Turknet içinde geçerli. Millenicom ve türktelekom bile daha çok iyi. Fakat fixneti tercih edip haziran ortası başvurcam inşallah. Geçmiş olsun. Umarım düzelir. Genelde bu sorunlar netspeed için bolgesel. Mevcut firmadan yeni firmaya geçişte 3 ay btk kararı bekleme şartı var parası olan iptal edip yeni abonelik ile farklı firmaya geçiyor. Tabi port varsa

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,777
Üyeler
153,439
Son üye
MA_7
Top Bottom