Neler Yeni

Yardım İstanbul İçi Güvenilir İkinci El Laptop Satıcıları?

b1skyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
baki daşdemir
RGB li falan istiyorsunuz anladım ama tasarımı iyi diye performanstan ödün vermek mantıklı değil
acerın tasarımı gayet iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

excalibur alınmaz
Neden alınmasın? Kulaktan duyma bilgilere çok alışkınsınız galiba.

Leaden_Viever

80+ Bronze
Neden alınmasın? Kulaktan duyma bilgilere çok alışkınsınız galiba.
bu kulaktan dolma bilgi falan değil ben excalibur laptop kullandım ve performansı olsun soğutması olsun beğenmedim forumdaki herkese sorun forumun %80 i size aynı cevabı verecek

b1skyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
baki daşdemir
bu kulaktan dolma bilgi falan değil ben excalibur laptop kullandım ve performansı olsun soğutması olsun beğenmedim forumdaki herkese sorun forumun %80 i size aynı cevabı verecek
İşlemcim Battlefield 5'te RTX açık orta ayarlarda 80 dereceyi, GPU 70 dereceyi geçmiyor. (termal macunu daha kalitelisiyle değiştirdim.) Performans olarak ta neyini beğenmediniz anlamadım? Bileşenleri Casper üretmiyor sonuçta. bendeki i5 11400 ile sendeki i5 11400 aynı işlemciler. GPU'nun kaç W olduğuna baktınız mı?

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Yunus
Hocam fiyat performans olarak doğru diyorsunuz ama görüntüye önem veriyorum, her gün kullanıcam bu cihazı sonuçta. Sade tasarımları sevmiyorum. O yüzden rog demiştim aslında

Hangi marka model

Acer Nitro 5 i5 10th rtx 3060 95w 32gb (16*2) ram 512 M2 ssd 15.6 inch 144Hz

Leaden_Viever

80+ Bronze
İşlemcim Battlefield 5'te RTX açık orta ayarlarda 80 dereceyi, GPU 70 dereceyi geçmiyor. (termal macunu daha kalitelisiyle değiştirdim.) Performans olarak ta neyini beğenmediniz anlamadım? Bileşenleri Casper üretmiyor sonuçta. bendeki i5 11400 ile sendeki i5 11400 aynı işlemciler. GPU'nun kaç W olduğuna baktınız mı?
1 benim laptobumda işlemci çok rahat 95 dereceyi geçiyordu iade ettim bu yüzden
2 senin laptobunun ekran kartı kaç watt
3 Bileşenleri kendi üretmiyor kim üretiyor? çindeki adını bile bilmediğim marka mı?

b1skyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
baki daşdemir
1 benim laptobumda işlemci çok rahat95 dereceyi geçiyordu iade ettim bu yüzden
2 senin laptobunun ekran kartı kaç watt
3 Bileşenleri kendi üretmiyor kim üretiyor? çindeki adını bile bilmediğim marka mı?
Benim ekran kartım 70W
Evet Çin'deki adını bilmediğin marka üretiyor. Küçük markalar da toplayıp birleştiriyor. Buna Acer, Monster, Dell ve Hometech te dahildir.

Benim ekran kartım 70W
Evet Çin'deki adını bilmediğin marka üretiyor. Küçük markalar da topaylıp birleştiriyor. Buna Acer, Monster, Dell ve Hometech te dahildir.
Acer ve Dell'a küçük marka demek istemedim. Onlar da aynı mantıkla üretim yapıyorlar demek istedim.

Strangersupuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Omer Faruk
sim teknoloji ile çok alışverişim oldu, fiyatları da oldukça uygun yerleri kadıköyde size de yardımcı olurlar.

Leaden_Viever

80+ Bronze
Benim ekran kartım 70W
Evet Çin'deki adını bilmediğin marka üretiyor. Küçük markalar da topaylıp birleştiriyor. Buna Acer, Monster, Dell ve Hometech te dahildir.

Acer ve Dell'a küçük marka demek istemedim. Onlar da aynı mantıkla üretim yapıyorlar demek istedim.
TAMAM GİT ACER MI EXCALİBUR MU DİYE OYLAMA BAŞLAT BU FORUMDA BEN OY KULLANMIYACAĞIM EXCALİBUR FAZLA ÇIKARSA SEN HAKLISIN

b1skyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
baki daşdemir
TAMAM GİT ACER MI EXCALİBUR MU DİYE OYLAMA BAŞLAT BU FORUMDA BEN OY KULLANMIYACAĞIM EXCALİBUR FAZLA ÇIKARSA SEN HAKLISIN
İnsanların fikirleri gerçeğin ne olduğunu değiştirmez. Caps açık yazmak ta hem kurallara aykırı hem de saygısızlıktır.

viceking

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Vedat Kahraman
Reklam gibi olmasın ama eğer ilgilenirseniz Ben Casper Excalibur g770 satıyorum sizin bütçenizde.
i5 11400H
RTX 3050
16gb ram
500gb m2ssd
Tam 1 yıl Teknosa garantili. İstersen linki de atarım.
Hocam casper düşünmüyorum teşekkürler

RGB li falan istiyorsunuz anladım ama tasarımı iyi diye performanstan ödün vermek mantıklı değil
acerın tasarımı gayet iyi

excalibur alınmaz
Aynen hocam RGB'li, MSI GE Raider serisini de seviyorum mesela ama o bu fiyata hiç yok

sim teknoloji ile çok alışverişim oldu, fiyatları da oldukça uygun yerleri kadıköyde size de yardımcı olurlar.
Hocam onu da gördüm, öneren birinin olması hoşuma gitti, böyle pozitif tecrübeleriniz varsa ona göre bir yerden bakayım

Leaden_Viever

80+ Bronze
İnsanların fikirleri gerçeğin ne olduğunu değiştirmez. Caps açık yazmak ta hem kurallara aykırı hem de saygısızlıktır.
özür dilerim fark etmemişim şimdi ben tek bir kişiye mi inanim yoksa birden fazla kişiyemi inanim insanların fikri değil gerçek olan bu
siz açmıyorsanız ben açıyorum

b1skyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
baki daşdemir
özür dilerim fark etmemişim şimdi ben tek bir kişiye mi inanim yoksa birden fazla kişiyemi inanim insanların fikri değil gerçek olan bu
siz açmıyorsanız ben açıyorum
Önemli değil. İnsanlar Türk markalarına tabii ki daha önyargılı yaklaşırlar, bu normal. Ben de o insanlardanım. Ama işin gerçeği çok farklı.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,217
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Önemli değil. İnsanlar Türk markalarına tabii ki daha önyargılı yaklaşırlar, bu normal. Ben de o insanlardanım. Ama işin gerçeği çok farklı.
Uzun süreler casper kullanmış biri olarak servisi rezaletti hala öylemidir bilmem 2014-2015 civarı laptopumu servise verdim anakart yandı dendi değiştirin dedik fiyatınıda ödeyeceğiz dedik değiştiremedik dediler geri yolladılar yanında çalışan hard diskide bozmuşlar 600 TL civarı anakartına para istenmişti onu geri aldık (harddiskten sonradan haberimiz olduğundan onunla ilgili bişey yapamadık maalesef) bundan dolayı kendim şahsen caspera bulaşmam isterse ürünü kendi üretmesin msi ya ürettirsin servisine o bakıyorsa asla ve ben bir markayla ilgili bi sorun yaşadım mı asla kendi paramla ordan bişey almam bu sadece casper için geçerli değil sene başı vodafona güzel bi kazık attı bana internet paketim bittiğini bildiğimden mobil veriyi daha 100 mb varken kapatmıştım ancak ekstra fiyat giydirmişlerdi asla geçmem artık

Top Bottom