Neler Yeni

İSTANBULDA ALTYAPI YOK

selamlargençler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
:(
Selamlargençler. İstanbul/Üsküdar da yaşamaktayım. İnternet sağlayıcım vodafone şu anlık. Evde fiber altyapısı yok. Kablonet altyapısı da yok. Kısacası Türkiyenin en büyük şehrinde yaşıyorum ama eve gelen internet 8 megabit. Pingler allahuekber dağlarında... Altyapı için kabloneti aramıştım. TAlep oluşturdum ama bir şey olmadı. Bulunduğum bölgede İleriye dönük planlarının olmadığını söylemişlerdi. Oyun oynamak stediğimde evdeki internet yeterli olmadığı için telefonumun internetiyle oynuyorum. Telefonumda da 7gb internet var. NE yapmam lazım. Öneriler tavsiyeler nelerdir. Önceden baktığım kadarıyla birkaç sokak ileride fiber altyapısı vardı. Bu sorunu çözebilecek babayiğit var mıdır??

SEYİT ONBAŞI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,134
İsim
Berat özturk
Selamlargençler. İstanbul/Üsküdar da yaşamaktayım. İnternet sağlayıcım vodafone şu anlık. Evde fiber altyapısı yok. Kablonet altyapısı da yok. Kısacası Türkiyenin en büyük şehrinde yaşıyorum ama eve gelen internet 8 megabit. Pingler allahuekber dağlarında... Altyapı için kabloneti aramıştım. TAlep oluşturdum ama bir şey olmadı. Bulunduğum bölgede İleriye dönük planlarının olmadığını söylemişlerdi. Oyun oynamak stediğimde evdeki internet yeterli olmadığı için telefonumun internetiyle oynuyorum. Telefonumda da 7gb internet var. NE yapmam lazım. Öneriler tavsiyeler nelerdir. Önceden baktığım kadarıyla birkaç sokak ileride fiber altyapısı vardı. Bu sorunu çözebilecek babayiğit var mıdır??
Bu sorun degilki altyapin yok

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Öncelikle caps açamana gerek yok knk. 2. Olarak altyapı istanbulda değil senin mahallende yok :D Talep içinde toplu bir talep yaparsanız kaydeye alırlar. Yoksa almazlar.

SEYİT ONBAŞI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,134
İsim
Berat özturk
Bende ist de yasiom benimde adsl altyapim.var ve ping fena var

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Bunlardan bir bok olmaz affedersiniz. Çok nazlılar. Avrupada en basic internet paketleri 100 megabitten başlıyor 2021 yılında İstanbulun Üsküdar semtinde 8 mb alıyoruz. Sinirlenmemek elde değil

caps açmadım ??
Başlıkta da açmana gerek yok knk.

selamlargençler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
İstanbuldayım 100 mbps download 10 upload var. Turk.Net

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
İstanbul bazı yerlerde kazı çalışmaları yapılamıyor tarihi eser yerler yakınsa falan olabiliyor bende istanbulda oturuyorum gerçi 100 download a kadar alabiliyorum ama İstanbul gibi bir mega şehir için çok az buluyorum. Talep oluşturmaktan başka bir şey yapamazsın telefonun iyi çekiyorsa superbox gibi hizmetlerden faydalanabilirsin.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,342
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
operatörleri tek tek rahatsız etmekten başka çareniz yok hocam geçmiş olsun.

selamlargençler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
Başlıklar ya hepsi büyük ya da baş harfleri büyük şekilde yazılır, gerek olup olmamasına göre değil.
hey maşallah konuş kral
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelikle caps açamana gerek yok knk. 2. Olarak altyapı istanbulda değil senin mahallende yok :D Talep içinde toplu bir talep yaparsanız kaydeye alırlar. Yoksa almazlar.
İstanbul bazı yerlerde kazı çalışmaları yapılamıyor tarihi eser yerler yakınsa falan olabiliyor bende istanbulda oturuyorum gerçi 100 download a kadar alabiliyorum ama İstanbul gibi bir mega şehir için çok az buluyorum. Talep oluşturmaktan başka bir şey yapamazsın telefonun iyi çekiyorsa superbox gibi hizmetlerden faydalanabilirsin.
Bu arada enteresan bir şey oldu. Sitelere tek tek girip kontrol edetim dedim altyapıları. Türk telekom altyapısı gözüküyor şuan. Kablonet vs yok ama. Sistem otomatikmen max 35 mblik sistemi öneriyor.Şuan vodafone kullanmaktayım ve adsl modem var. Hiper altyapısı var gözüküyor. Valla çok şaşırdım ve bir umut geldi içime. Ne yapayım. Vodafone da türk telekom altyapısını kullanıyor dimi. Yani internet sağlayıcı değişmeme gerek var mı. Önerileri bekliyorummm

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
emre tota
Maalesef aynı sornunu bende yaşıyorum hiç altyapı yok diyorlar gerçi yan binada var arayıp söylüyorum yok diyorlar maalesef superbox kullanmak zorunda kalıyorum
Ve hızları çok kötü 10 megabit alıyorum fiyatına göre çok kötü

selamlargençler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
Maalesef aynı sornunu bende yaşıyorum hiç altyapı yok diyorlar gerçi yan binada var arayıp söylüyorum yok diyorlar maalesef superbox kullanmak zorunda kalıyorum
Ve hızları çok kötü 10 megabit alıyorum fiyatına göre çok kötü
300 400 tl ya onlar. çok

Top Bottom