Neler Yeni

İSTANBULDA ALTYAPI YOK

gokhan.url

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
312
İsim
Gökhan
Selamlargençler. İstanbul/Üsküdar da yaşamaktayım. İnternet sağlayıcım vodafone şu anlık. Evde fiber altyapısı yok. Kablonet altyapısı da yok. Kısacası Türkiyenin en büyük şehrinde yaşıyorum ama eve gelen internet 8 megabit. Pingler allahuekber dağlarında... Altyapı için kabloneti aramıştım. TAlep oluşturdum ama bir şey olmadı. Bulunduğum bölgede İleriye dönük planlarının olmadığını söylemişlerdi. Oyun oynamak stediğimde evdeki internet yeterli olmadığı için telefonumun internetiyle oynuyorum. Telefonumda da 7gb internet var. NE yapmam lazım. Öneriler tavsiyeler nelerdir. Önceden baktığım kadarıyla birkaç sokak ileride fiber altyapısı vardı. Bu sorunu çözebilecek babayiğit var mıdır??
mahallen eskiyse o yüzden olabilir Muğla'nın bir ilçesindeyim binada speednet fiber var

Chrollo04

80+ Bronze
fiber internet tarihe yazılcak anca o zaman kullanabilir olucaz ben de ankaradayım ilk sene altyapı 8mbpslik dedi sonra 16 dedi kafalarından atıyolar

SEYİT ONBAŞI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,134
İsim
Berat özturk
hey maşallah konuş kral
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada enteresan bir şey oldu. Sitelere tek tek girip kontrol edetim dedim altyapıları. Türk telekom altyapısı gözüküyor şuan. Kablonet vs yok ama. Sistem otomatikmen max 35 mblik sistemi öneriyor.Şuan vodafone kullanmaktayım ve adsl modem var. Hiper altyapısı var gözüküyor. Valla çok şaşırdım ve bir umut geldi içime. Ne yapayım. Vodafone da türk telekom altyapısını kullanıyor dimi. Yani internet sağlayıcı değişmeme gerek var mı. Önerileri bekliyorummm
Bendr turknete girince 35 gosteriyor ama ben zatrn turknetligim 10 mgbit aliyorum fazla umitlenme 100 mbitlik paket kullaniyorum birde ttnete girimce hipernet diyor

selamlargençler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
:(
Bendr turknete girince 35 gosteriyor ama ben zatrn turknetligim 10 mgbit aliyorum fazla umitlenme 100 mbitlik paket kullaniyorum birde ttnete girimce hipernet diyor
ooof of deme ya. Yarın arayıp konuşayım bi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,102
Üyeler
153,170
Son üye
turrqay
Top Bottom