Neler Yeni

İstanbul'da oturanlar cok acil önemli bakabilir mi

alsldalk334

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Mertsoyanlı32
herkese merhaba yarın dizi'de oynamaya başlıcam tv8 de fakat İstanbul'da oturmuyorum bu gece 1.30 da bilet aldım Kırklareli'nden İstanbul'a esenler otogarda incem set arabası 7.45 mecidiyeköy meydanın ordaki madomdan kalkıcak otogardan nasıl gidebilirim gece o saatte? metrolar çalışıyo mu o saatlerde nerden bincem metroya incem falan yardımcı olucak var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

taksi olmaz param yok

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
herkese merhaba yarın dizi'de oynamaya başlıcam tv8 de fakat İstanbul'da oturmuyorum bu gece 1.30 da bilet aldım Kırklareli'nden İstanbul'a esenler otogarda incem set arabası 7.45 mecidiyeköy meydanın ordaki madomdan kalkıcak otogardan nasıl gidebilirim gece o saatte? metrolar çalışıyo mu o saatlerde nerden bincem metroya incem falan yardımcı olucak var mı?

taksi olmaz param yok
İndiğiniz zaman gitmek istediğiniz yeri google'a yazıp bakmanızı öneririm hangi vesait ile gidileceği vs. de google da çıkıyor
Onun haricinde 00:00 - 06:00 arası metro yok istanbulda çalışmıyor

alsldalk334

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Mertsoyanlı32
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İndiğiniz zaman gitmek istediğiniz yeri google'a yazıp bakmanızı öneririm hangi vesait ile gidileceği vs. de google da çıkıyor
Onun haricinde 00:00 - 06:00 arası metro yok istanbulda çalışmıyor
sey dediler 6da tramvay bin merterde ın ordan metrobüs ile mecidiyeköy in

EFEMERTMİRAÇ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
efemertmiraç
İstanbul kart al

taksi olmaz param yok
İstanbul kart al
1,otobüs 75o vardı kaç dakikada gider bilemem.
2. yenikapıdan in ordan hacıosman metrosuna bin mecidiyeköyde inersin.
3 merter orrdan metrobüs sana kalmış

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,050
Üyeler
150,808
Son üye
holdup444
Top Bottom