Neler Yeni

👌 İŞTE Deepcool Yeni Kasası Geldi 👌

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
EFEKAN SARIKAYA
Gta 5 açar mı bu?

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
İşte aradığımız şahane kasa geldi ama abi geleceğini düşündüğümüz konuda dediğimiz fiyatlardan geldi keşke ucuz gelseydide alsaydım aşırı beğenmiştik bunu

ConquerorXIV

80+ Gold
Güzelmiş ama bi tık pahalıymış

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,282
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
İşte aradığımız şahane kasa geldi ama abi geleceğini düşündüğümüz konuda dediğimiz fiyatlardan geldi keşke ucuz gelseydide alsaydım aşırı beğenmiştik bunu
Ayn çok güzel kasa ama herkes pahalı diyorda böyle kasalar üst seviye sistemler için 30/40 binlik sistemlerde tabii ki pahalı kalır bunlar direk pahalı demek bence yanlış oluyor ürünün hitap ettiği skalaya göre yorum yapmak daha sağlıklı olur diye düşünüyorum şahsen

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,495
İsim
Diyarhan
Ben hala fakirim yarı fiyatına 4000D Airflow alırım herhalde.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,282
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,495
İsim
Diyarhan
4000d airflow bundan pahalı en son ne zaman baktın fiyatlara 😅
4200 den satıyor fansız halini satıcının biri. Bu kasa 1 ay önce 3000 gözüküyor ben fiyatları daha idrak edemedim. Hazır sistem dışında lüks oldu.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,282
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
4200 den satıyor fansız halini satıcının biri. Bu kasa 1 ay önce 3000 gözüküyor ben fiyatları daha idrak edemedim. Hazır sistem dışında lüks oldu.
Türkiye de yaşıyoruz her geçen saat fiyatların değiştiğine şahit oluyoruz hiçbir şey yerinde durmuyor o yüzden kasa için 6/7 bin bana pahalı gelmiyor artık ne ucuz ki bunlar ucuz olsun

Artarof

80+ Bronze
420mm sıvı soğutma destekli ekranlı ve ultra hava akışı olan mükemmel kasası gelmiş fiyatı bence çok uygun.

Bana göre pahalı geldi.
Üst seviye sistem yapanlar tercih ediyor ya da görselliğe önem verenler misal ben görselliğe önem veriyorum performans ile çok işim yok PC im yok ama alacak olsam beyaz güzel bir sistem yapardım.
Beyaza üst düzey sistemler için daha ucuza alternatifler mevcut, aşağıda eklediğim modellerden 2k - 2,5k fazla vermeye değecek fark var mı?
- https://www.akakce.com/bilgisayar-k...lass-atx-mid-tower-kasa-fiyati,277747200.html

- https://www.akakce.com/bilgisayar-k...-argb-4-fanli-beyaz-atx-fiyati,253957156.html

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,282
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bana göre pahalı geldi.

Beyaza üst düzey sistemler için daha ucuza alternatifler mevcut, aşağıda eklediğim modellerden 2k - 2,5k fazla vermeye değecek fark var mı?
- https://www.akakce.com/bilgisayar-k...lass-atx-mid-tower-kasa-fiyati,277747200.html

- https://www.akakce.com/bilgisayar-k...-argb-4-fanli-beyaz-atx-fiyati,253957156.html
420mm sıvı soğutma desteği var yanda üste önde destekleri var yanlar dahil full mesh kasa ihtiyaca yönelik tercih edilebilir ya ben üst seviye yapacak olsam kasadan kismam sürekli değişen bir parça değil sonuçta bir kere alıyorsun ama orta düzeyde sistem olursa tabii ki bu kasa çok fazla gelir.

Artarof

80+ Bronze
420mm sıvı soğutma desteği var yanda üste önde destekleri var yanlar dahil full mesh kasa ihtiyaca yönelik tercih edilebilir ya ben üst seviye yapacak olsam kasadan kismam sürekli değişen bir parça değil sonuçta bir kere alıyorsun ama orta düzeyde sistem olursa tabii ki bu kasa çok fazla gelir.
katılıyorum sana, ama o fiyat farkına değecek özellikler bunu tercihe edecek kişiye kalmış.
Bende kasadan kısmadım zamanında o yüzden helios aldım ama toplaması temizlemesi aşırı zor çünkü kasa aşırı büyük ve aşırı ağır.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,282
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
katılıyorum sana, ama o fiyat farkına değecek özellikler bunu tercihe edecek kişiye kalmış.
Bende kasadan kısmadım zamanında o yüzden helios aldım ama toplaması temizlemesi aşırı zor çünkü kasa aşırı büyük ve aşırı ağır.
Helios çok güzel kasa iyi yapmışsın olsun haftasonlari temizlersin kasa ile uğraşmak bana terapi gibi geliyor sters atıyorum uğraşırken.

Top Bottom