Neler Yeni

İsteğe bağlı hazırlık okumak?

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
ibrahim Satılmış
Uludağ üniversitesinde elektrik-elektronik mühendisliği kazandım bu sene ve bölüm Türkçe. Normal de kendim bölüm derslerini görürken İngilizce çalışma fikrim vardı ama çok zorlayıcı olacağını düşünüyorum. Üniversitede isteğe bağlı İngilizce okuma fırsatım da var. 1 sene sadece İngilizce görüp sonra bölüme başlamak hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Gurkanpiro

80+ Gold
ingilizce ogreneceksenız su zamanda ıngılızce ıse yarıyor eger verecek bır senenız var ıse okuyun

ErenErk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Eren Erkaşda
bazı okullar hazırlıkta cok iyi gelısme kaydedebılıyor egıtımı hocaları vb ıyı oluyor, bazıları da a2 ye getırıp bırakıyor, o yuzden ust donemlerden veya okulun wp gruplarından o okulda hazırlık okuyan veya bılgısı olan arkadaslara ulasıp sorman daha dogru olur dıye dusunuyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
ibrahim Satılmış
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ingilizce ogreneceksenız su zamanda ıngılızce ıse yarıyor eger verecek bır senenız var ıse okuyun
Her ikisinde de ingilizce öğrenmek hedefim sadece tamamen 1 yılı bu ayırmak konusunda düşüncelerim var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
ibrahim Satılmış
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bazı okullar hazırlıkta cok iyi gelısme kaydedebılıyor egıtımı hocaları vb ıyı oluyor, bazıları da a2 ye getırıp bırakıyor, o yuzden ust donemlerden veya okulun wp gruplarından o okulda hazırlık okuyan veya bılgısı olan arkadaslara ulasıp sorman daha dogru olur dıye dusunuyorum
Bazı kişilerle konuştum hazırlık büyük bir fayda sağladığında söylediler ama tabii ki arada memnun olmayanlarda var
Mesaj otomatik birleştirildi:

hazırlıkda herkes ıngılızce konusuyor pratık yapmak ıcın fazla zaman oluyoır bence okunabılır ben b1 sevıyedeyım konusamıyorum bıle
Benimde hazırlık okuma sebeplerimden birisi, İngilizcenin aktif olarak kullanılması büyük fayda sağlar gibi

Gurkanpiro

80+ Gold
Bazı kişilerle konuştum hazırlık büyük bir fayda sağladığında söylediler ama tabii ki arada memnun olmayanlarda var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benimde hazırlık okuma sebeplerimden birisi, İngilizcenin aktif olarak kullanılması büyük fayda sağlar gibi
okuyun ozaman bence baya konusmada fayda saglayacaktır sıze

yenigeldim

80+ Silver
1 sene mezun olur 1 sene önce işe başlarsın. Hazırlık zaman kaybı. Çok istiyorsan kursa gidersin. Bence o da gereksiz. İnternet yeterli

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
ibrahim Satılmış
1 sene mezun olur 1 sene önce işe başlarsın. Hazırlık zaman kaybı. Çok istiyorsan kursa gidersin. Bence o da gereksiz. İnternet yeterli
Aynı şekilde ben de aynı fikirdeydim ama internet üzerinden konuşma pratikleri olsun vb. konuları nasıl hallederim ki?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,947
Üyeler
157,002
Son üye
Lac34
Top Bottom