Neler Yeni

item alıp satarken güvenilir olmayan kimseler hariç kimseye şifrenizi vermeyin

The Batman

80+ Silver
herkese selamlar kullanmadıgım rp hesaplarımı itemsatış üzerinden satışa çıkarmıştım güç kaynagı için para olur diye şöyle 1-2 mesaj aldım "

iyi akşamlar kardeşim hesabını almayı düşünüyorum fakat yurt dışında yaşadığım için site üzerine bakiye yükleyemiyorum o yüzden discord gelebilme şansın var mı ödemeyi iban üzerinden yapacağım hesabı alırken ekran açarım para size gelmeden herhangi bir eposta değişikliği yapmam"

sonra discord üzerinden hesabı gösterdim kişi ben biraz daha detaylı bakayım şifre verirsen zaten e-posta sende diye bende güvenip verdim çok iyi hesap degil 30 seviye tek önemli olan yanı 2750 rp olması sonra bu akılsız arkadaş kod isteyince hafif bir şüphe geldi bana benden girerken kod istemiyor senden nasıl istiyor diye sonra dedi kod yoksa ben diger hesabın şifresini ver ona bakayım dedi bende dur bakalım noluyor diye hesabı girdim bütün rpleri harcayım iade haklarını kullanıp herşeyi sıfırlamış sonra çıkıp gitmiş tabi ben oyunda eski kurt oldugum için kullanılmayan ürünlerin iade edilebilecegini bildigim için iade ettim sadece 350 rp ye paket almış onu iade edemedim sonra hesabı 32 yapıp kendime attım rpleri 350 rp zararım var ama yinede %90 kurtarmış oldum konusurken gayet efendi güvenilir arkadaş kendine hiçbir yararı olmamasına ragmen hesabımı sabote etti ben normalde ifşa etmem ama bu sitede itemsatış üzerinden cok alışveriş yapan var site harici biryerden bence alışveriş yapmayın 3-5 komisyon verin ama güvenilir olur

Ancmedia​

castero217​

klon master
ardacan2005 tahmini bu kişinin hesapları

hesaplarınız 2 faktörlü dogrulama kodu varsa bence açın çok işe yarıyorlar
item satış sitesinide hiç sevmedim 10 mesajın 9 u dolandırıcı bide site sürekli çöküyor

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    361.2 KB · Hit: 65
  • Adsız2.png
    Adsız2.png
    1.1 MB · Hit: 58
Son düzenleme:

The Batman

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Boşver çok bir kaybın geçmiş olsun.
çok bir kaybım yokta bu kişi kesinlikle başkalarınıda dolandırmaya çalışıcak bunu istemiyorum aha hesabıma burdaki rpler ile kutu attım 2 kutuda 1820 rp attı :D cho+kod adı renekton

Ekler

• 3.png
    3.png
    1.1 MB · Hit: 38
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,286
Üyeler
156,589
Son üye