Neler Yeni

İtemsatış bu satıcıdan puan alacağım önerir misiniz?

Hetemele

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Sinan YILDIRIM
10k steam puanı için 100tl deymez gibi ama sen bilin site konusunda da sıkıntı yaşamazsın yaşasanda para iadesi alırsın. dediğin gibi steam profilinin linkini istiyor

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
HC
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
10k steam puanı için 100tl deymez gibi ama sen bilin site konusunda da sıkıntı yaşamazsın yaşasanda para iadesi alırsın. dediğin gibi steam profilinin linkini istiyor
Dediğim gibi pek bilmiyorum hocam pahalı mı?

Hetemele

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Sinan YILDIRIM
fiyat konusunda benimde bir bilgim yok ama steam puani gereksiz bir şey olduğundan ötürü para vermene deymez

bada4434

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Bayram Fırat

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
HC
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fiyat konusunda benimde bir bilgim yok ama steam puani gereksiz bir şey olduğundan ötürü para vermene deymez
Hocam profili full hareketli yapmak istiyorum o yüzden 9K puan lazımmış hesapladım şimdi oyun alsam baya para lazım ama böyle 3 dolara falan denk geliyor 3 dolara oyun alsam yetmez ama böyle yetiyor o yüzden sordum daha ucuza bulabileceğim bir yer biliyor musunuz yoksa bunu almayı düşünüyorum zaten 2 hafta sonra kullanabiliyormuşum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

puanı aldıktan 2 hafta sonra hesabına işleyecek bunu unutma
onun dışında bi sıkıntı çıkmaz zaten kontrol edersin
Her yerde 100 TL mi bildiğiniz daha ucuz var mı hocam?

bada4434

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Bayram Fırat
Hocam profili full hareketli yapmak istiyorum o yüzden 9K puan lazımmış hesapladım şimdi oyun alsam baya para lazım ama böyle 3 dolara falan denk geliyor 3 dolara oyun alsam yetmez ama böyle yetiyor o yüzden sordum daha ucuza bulabileceğim bir yer biliyor musunuz yoksa bunu almayı düşünüyorum zaten 2 hafta sonra kullanabiliyormuşum.

ben gamesatıştan almıştım 5 ay önce 40 tl ye bakayım şimdi ne kadar

Hetemele

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Sinan YILDIRIM
profilini paylaş sana biraz puan göndereyim arkadaşlarından falan istesen zaten toplarsın o puanı

bada4434

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Bayram Fırat
Bu çok daha uygunmuş hocam siz bu satıcıdan mı aldınız? Bu sefer ucuz diye eldekinden olmayak.
hocam bu sitelerde dolandırılmazsınız siparişi verin para sitede durur ardından kontrol edin geldiyse onaylarsınız para satıcıya gider

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
HC
profilini paylaş sana biraz puan göndereyim arkadaşlarından falan istesen zaten toplarsın o puanı
Puan isteyecek kimse yok benim arkadaşların çoğunun Steam hesabı bile yoktur belki pek PC oyun falan ilgilenmiyorlar.

hocam bu sitelerde dolandırılmazsınız siparişi verin para sitede durur ardından kontrol edin geldiyse onaylarsınız para satıcıya gider
2 hafta sonra gelince mı onaylıyayım? Sizin aldığınız ne kadar olmuş ki hocam maksat memnun biri var bende oradan alayım.

bada4434

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Bayram Fırat
Puan isteyecek kimse yok benim arkadaşların çoğunun Steam hesabı bile yoktur belki pek PC oyun falan ilgilenmiyorlar.

2 hafta sonra gelince mı onaylıyayım? Sizin aldığınız ne kadar olmuş ki hocam maksat memnun biri var bende oradan alayım.
yok gelen hediyelr gözüküyo

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
HC
yok gelen hediyelr gözüküyo
Nasıl yani hocam? Parayı ödüyon hemen hesaba hediye atıyor o hediyeler 2 hafta sonra puana mı dönüşüyor yoksa sen yine Steam içinden bişey mi yapıp puana dönüştürüyorsun?

Top Bottom