Neler Yeni

İTEMSATIŞ üzerinden dolandırıldım

haxidorr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Tuğrul
itemsatışta valorant hesabı satın aldım ilk aldığımda hesap banlıydı yeni hesap verdiler hesaba girdiğimde ise hesapta başka bir kişi vardı. Bunu desteğe belirttim ve para iadesi istedim fakat satıcıyı haklı bularak paramı satıcıya gönderdiler ilanın açıklaması ile şu şekildeydi :
  • Hesaplar 1 kişiye satılmaktadır.(1 hesap=1 kişi)
  • Hesaplarda en az 50 en fazla 120 Skin çıkmaktadır.
  • Hesaplarda Random Vp bulunmaktadır dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.
  • Hesap Ultra Vip'dir içinden çok iyi skinler çıkabilir.
  • Bıçak Garantilidir %100 Bıçak skini çıkmaktadır.
  • Hesabın Mailini Ve Şifresini Değiştirme olasılığı vardır mail başkası tarafından alınmamış ise üzerinize alabilirsiniz.
  • Hesaplarda 50 Skinden az Skin çıkar ise değişim sağlanır garantilidir.

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,958
İsim
Mert Metshi
hocam calinti hesap satiyorlar bu satici baskasina satmamis olsa bile binlerce kisi ayni hesabi baskalarina satiyor yapabileceginiz bir sey yok

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,156
İsim
Necati
itemsatışta valorant hesabı satın aldım ilk aldığımda hesap banlıydı yeni hesap verdiler hesaba girdiğimde ise hesapta başka bir kişi vardı. Bunu desteğe belirttim ve para iadesi istedim fakat satıcıyı haklı bularak paramı satıcıya gönderdiler ilanın açıklaması ile şu şekildeydi :
  • Hesaplar 1 kişiye satılmaktadır.(1 hesap=1 kişi)
  • Hesaplarda en az 50 en fazla 120 Skin çıkmaktadır.
  • Hesaplarda Random Vp bulunmaktadır dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.
  • Hesap Ultra Vip'dir içinden çok iyi skinler çıkabilir.
  • Bıçak Garantilidir %100 Bıçak skini çıkmaktadır.
  • Hesabın Mailini Ve Şifresini Değiştirme olasılığı vardır mail başkası tarafından alınmamış ise üzerinize alabilirsiniz.
  • Hesaplarda 50 Skinden az Skin çıkar ise değişim sağlanır garantilidir.
Random hesaplar bruteforce yöntemiyle elde edilir , hesapları 1 kişiye satıyor zaten fakat hesapları toplu olarak aldığı yer başkalarınada sattığı için başkalarıda giriyor ek olarak hesabın ana sahibide giriyor. Yani teknik olarak satıcı suçlu değil aslında , random hesap alma ayrıca boşa para , bu işi yaptığım için biliyorum o hesaplarda ya kilitleniyor yada 1-2 gün sonra hesabın ana sahibi tarafından şifresi değiştiriliyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,986
Üyeler
154,831
Son üye
burkgumuss
Top Bottom