Neler Yeni

İtopya DA-SİSTEM Ryzen 5 3600x Fan Sorunu

admrc61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Ali Kemal Demirci
Merhabalar arkadaşlar,

Daha önceki konularda belirttiğim gibi İtopya üzerinden DA-Sistem satın aldım. Dilerseniz kutu açılış videomu aşağıdaki izleyebilirsiniz.

Benim ana parçalardaki tek farkım 3600x işlemci kullanmamdı. Kutu açılışından sonra fark etmiş olduğum durum normalde 3600x ile birlikte AMD'nin Spire model stok fanı gelmesi gerekirken bana bir düşük stok fan modeli olan Stealth modeli geldi. Kendilerine mail attım fakat bir dönüş alamadım.

267583-wraith-coolers-1260x500.png

Sağdan 1. fan Stealth'dir.
Sağdan 2. fan Spire modelidir.

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ

admrc61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Ali Kemal Demirci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mailleştim utanmadan stok fan o dur onu takmışlardır diyip cevap yazdılar. Açıklamaya çalıştım mail üzerine mail yazdım cevap alamadım @Abdullah Hacıgül

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Merhabalar arkadaşlar,

Daha önceki konularda belirttiğim gibi İtopya üzerinden DA-Sistem satın aldım. Dilerseniz kutu açılış videomu aşağıdaki izleyebilirsiniz.

Benim ana parçalardaki tek farkım 3600x işlemci kullanmamdı. Kutu açılışından sonra fark etmiş olduğum durum normalde 3600x ile birlikte AMD'nin Spire model stok fanı gelmesi gerekirken bana bir düşük stok fan modeli olan Stealth modeli geldi. Kendilerine mail attım fakat bir dönüş alamadım.

267583-wraith-coolers-1260x500.png

Sağdan 1. fan Stealth'dir.
Sağdan 2. fan Spire modelidir.
Geçiş olsun, umarım geri gelebilir.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,606
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Aldığınız yere başvurun. Ayrıca Wraith Stealth olduğundan emin misiniz? Wraith Stealth ile Spire'ın arasında soğutma bloğunun boyut farkı var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kenan
Aldığınız yere başvurun. Ayrıca Wraith Stealth olduğundan emin misiniz? Wraith Stealth ile Spire'ın arasında soğutma bloğunun boyut farkı var.

Yukarı da ki mesajı incelerseniz. Firmaya mail attık. Stock fan stealth diye geçiştirdi.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,805
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Bir yanlışlık olmuş. Şuan sistem ile Abdullah Hacıgül ilgilenmiyor diye biliyorum. Eviniz yakınsa itopya'nın mağazasına gidip durumu izah edin. Yada telefon ile arayın maille olacak iş değil.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,606
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Yukarı da ki mesajı incelerseniz. Firmaya mail attık. Stock fan stealth diye geçiştirdi.
Arkadaşların dediği gibi yanlışlık olmuş herhalde. Ama cidden çok şaşırdım, bana olsa orayı başlarına yıkardım açıkçası :D.

Sera

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Sefa
Evet bikaç kişide daha gördüm kasanın fanlarını göndermiyorlar bazen bu yüzden sistemi alırken kontrol edin fan seçlimi diye

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,183
İsim
RML
Bu aralar bunu hem itopya hem incehesap yapıyor. Yanlış veya eksik ürün gönderiyorlar. Corona , karantina , sağlık tamam da madem elinde yok , o zaman dolar 1 cent yükselince "kur farkı" diyip üstüne 200 tl koyacağına satışları pasifleştir.

Top Bottom