Neler Yeni

Ryzen 5 3600'lerin içerisinden farklı fan çıkması

Muazed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Muaz IŞIK
Selam millet.

2020'nin sonlarına doğru Ryzen 5 3600 satın almıştım. Kule tipi soğutucum olduğu için içerisinden çıkan stok fanı satmıştım. Şu anda işlemcim arızalı olduğundan dolayı servise göndermek istiyorum. Servisle iletişime geçtiğimde bana, fan da dahil olmak üzere tüm kutu içeriği ile göndermem gerektiğini söylediler. Ben de Ryzen 5 3600 fanı arayışına girdim. İkinci el olarak bir vatandaştan siparişini verdim ve fan elime ulaştı. Fakat bana gelen fanın 7 adet küçük yaprağı var ve sanırım Wraith Spire diye geçiyor. İnternette Ryzen 5 3600 kutu açılım videolarında gördüğüm kadarıyla kutudan, kimisine 7 yapraklı fan olandan, kimisine de 5 yapraklı fanı olan soğutucudan çıkmış. AMD'nin kendi sitesinde 3600'ün stok soğutucusu Wraith Stealth diye geçiyor. Zamanında sattığım stok fanı hatırlayamadığım için şu anda servis bunu kabul eder mi emin değilim. Bilgisi olan arkadaşlardan yardım talep ediyorum. Aşağıya bahsetmiş olduğum iki fanın da görsellerini ekliyorum.

Ekler

• amd cooler 5 leaf.jpg
    amd cooler 5 leaf.jpg
    23.2 KB · Hit: 30
  • amd cooler 7 leaf.jpg
    amd cooler 7 leaf.jpg
    28 KB · Hit: 28

şahin doğan

80+ Platinum
Hocam size gelen fanda Wraith Stealth ama farklı çeşidi diye biliyorum. Hangi üretim yıllarında hangi fanlar koyulduğunu bilmiyorum ama bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Bilgili arkadaşlar daha iyi yardımcı olur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,633
Üyeler
140,678
Son üye
mertler
Top Bottom