Neler Yeni

İtopya DRAX-HIDDEN alınır mı?

Xcharcer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Abdullah Sami Coruk
kasa c4 ve kötü
ssd 1tb ssd için baya pahalı
işlemcide eğer sadece oyun oynayacaksanız ryzen 5 7500fden farkı yok
ve genel olarak sistem gereksiz pahalı
Mesaj otomatik birleştirildi:

site takıntınız yoksa sistem önerebilirmiyim farklı sitelerden

eğer 7500f e ok iseniz soğutucuyu Thermalright Peerless Assassin 120 SE ARGB Kule Tipi Soğutucu seçebilirsiniz o işlemciye yetecektir

Ekler

• Ekran Alıntısı1.JPG
    Ekran Alıntısı1.JPG
    54.8 KB · Hit: 5
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Uğur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam öncelikle vakit ayirip cevap verdiginiz icin tesekkur ederim. İtopya magazasina gidip kendim almak istiyorum. Kasanin kotu oldugunu fark ettim. Cooler master marka olarak ozellestirirsem ne dusunursunuz? Ssd yi samsung kalite oldugu icin almak istiyorum. Ayrica sizin attiginiz sitedeki sistemin bazi markalari hic duymadigim markalar. Bana itopyadan bir sistem onerecek olsaniz 60000tl butce icin bu ne olurdu? Tesekkur ederim simdiden.

Xcharcer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Abdullah Sami Coruk
ekran kartından bahsediyorsan inno3d ülkemizde eskiden vardı bi 5-6 yıl önce geri geldiler tekrardam köklü bir marka ve soğutması da gayet başarılı testlerine bakabilirsiniz youtube dan
ramde yine başarılı üreticilerden
eğer çok isterseniz sonradan güç kaynağını daha iyi bir model ile değiştirebilirsiniz

Hocam öncelikle vakit ayirip cevap verdiginiz icin tesekkur ederim. İtopya magazasina gidip kendim almak istiyorum. Kasanin kotu oldugunu fark ettim. Cooler master marka olarak ozellestirirsem ne dusunursunuz? Ssd yi samsung kalite oldugu icin almak istiyorum. Ayrica sizin attiginiz sitedeki sistemin bazi markalari hic duymadigim markalar. Bana itopyadan bir sistem onerecek olsaniz 60000tl butce icin bu ne olurdu? Tesekkur ederim simdiden.
abdullah abinin eski videolarında bu markaya ait 1 2 kartın incelemesi var forumşlardada kullanıcılar olumlu konuşuyor sırf marka yüzünden boşu boşuna para vermeyin bence

itopyadaki sistemler marka anakart ekran kartı koyduklarından dolayı kasaları rezalet yükseltme yapınca hak edilmeyen fiyatlar çıkıyor

bu attıklarım parça parça bile sizden ucuza geliyor
toplam 53400tl

marka isterseniz bu
biraz daha uygun isterseniz bu

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Uğur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam peki internetten alirsam bir sorun cikar mi? Kargoda gelirken vs. Hangi sitelerden almaliyim sizce?

Top Bottom