Neler Yeni

İtopya Hazır Sistem Sipariş Süreci

blaxius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Orçun Deniz
İtopya'dan pazartesi akşamı hazır sistem siparişi verdim ödeme onaylandı kısmı tamamlanmış fakat sipariş hazırlanıyor kısmına geçilmiş mi anlamadım. Sistem şu an montaj aşamasında mı? Fotoğrafta yer alan “Sipariş hazırlanıyor: 27.12.2022 00.00.40” ibaresi zaten siparişi verdiğim saat, o zamandan beri bu şekilde. Daha önce sipariş veren varsa aydınlatabilir süreç nasıl işliyor?

Ekler

• BBCD4451-34E9-4DDE-AFB4-5BEBB89EC511.png
    BBCD4451-34E9-4DDE-AFB4-5BEBB89EC511.png
    479.3 KB · Hit: 131

Cardatore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Varol Can
1-2 güne sipariş hazırlanıyora geçer.Geçen gün mağazalarına gittim gerçekten çok yoğunlar

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,600
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
1-2 güne sipariş hazırlanıyora geçer.Geçen gün mağazalarına gittim gerçekten çok yoğunlar
Kanka bende 4 gündür bekliyorum ya aricam dicemki nerde kargom yani böyle olmaz 4 gündür bekletiyolar taksiti ödeme vakti geldi PC elimde bile dehil

blaxius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Orçun Deniz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler, ben de zam geleceğinden yılbaşı öncesi yoğunluğu vardır diye tahmin ettim de acaba yılbaşından sonra mı elimde olur onu merak ediyorum.

Cardatore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Varol Can
26 kasımda verdiğim sistem siparişimi 2 aralıkta teslim etmişler .Hazırlanıyor adımına geçtikten sonra süreç çok hızlanıyor ve İstanbul içine çok hızlı sevkiyat oluyor

blaxius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Orçun Deniz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
26 kasımda verdiğim sistem siparişimi 2 aralıkta teslim etmişler .Hazırlanıyor adımına geçtikten sonra süreç çok hızlanıyor ve İstanbul içine çok hızlı sevkiyat oluyor
Evet 3-5 iş günü içerisinde diyorlar zaten kargo süresi için ama yoğun dönem şu an bekleyip göreceğim. Çanakkale benim ama yine de 1 günde geliyor, dün monitör sipariş ettim kargolandı, bugün geldi. Teşekkürler tekrardan

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,398
İsim
Fatih
Kanka bende 4 gündür bekliyorum ya aricam dicemki nerde kargom yani böyle olmaz 4 gündür bekletiyolar taksiti ödeme vakti geldi PC elimde bile dehil
Kanka adamlar oraya 5 iş günü yazmış hazırlanma süresine. Bence boşa polemik yaratma.

Top Bottom