Neler Yeni

Çözüldü✓ İtopya Monitör İadesi/Değişimi

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Kanka ben geçen iade ettim aynı cihaz aynı sorun ölü piksel kargo kodu verdi içine de kağıda sorunlarını yaz değişim veya iade talebini belirt dedi gönderdim . Üç gün sonra aradılar stok yok para iadesi yapıyoruz diye
tamamdır teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuan sitede stok yok olarak gözüküyor hiç değişim ile uğraşmayıp bende direkt olarak iade edeyim. Tekrardan yardımlarınız için teşekkür ederim.

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
@leclerc16 @Emr.E arkadaşlar kargoya verirken adres verdiniz mi? verdiyseniz hangi adresi verdiniz.

Emr.E

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emrullah Eker
Yok knk itopya kod verdi kodu kargocuya söylemen yeterli

Tamaran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Tolga Kılıç
2 tane olu var bende de siyah sag altta hic gozukmuyor digeri sola dogru kırmızı o tek belki gorunurde beyazda sıkıntı olur mu sencr

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Hocam 2 adres vardı doğru hatırladım şimdi. Ben müşteri hizmetlerini kargodayken arayıp sormuştum hangisine göndermemiz gerek diye. Şuan hatırlayamadım.
@Emr.E dediği gibi sadece kodu söyledim.

2 tane olu var bende de siyah sag altta hic gozukmuyor digeri sola dogru kırmızı o tek belki gorunurde beyazda sıkıntı olur mu sencr
benim ölü piksellerde beni aşırı rahatsız etmiyordu sadece koyu renklerde gözüküyorlardı ama sürekli aklımda olduğu için ve arada bir ekrana saniyelik beyaz ışık gelip gittiği için değiştirmek istedim olmazsa iade edicem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Alperen Kurt
Monitör: GIGABYTE G24F-2
İnternetten satın aldım. 3 ölü piksel çıktı ve genelde yayın izlerken ekran saniyelik bembeyaz olup düzeliyor. Bu sebeplerden değiştirmek istiyorum değiştirirler diye düşünüyorum, olmadı iade edicem.

İtopya iletişim kısmına şikayetimi yazdım ama saçma sapan dönüş yaptılar ya da ben anlamadım.

Daha önce internetten aldığım herhangi bir ürünü iade etmedim o yüzden de ne yapacağımı çok bilmiyorum. İptal ve İade koşulları kısmını okudum tüm koşulları karşılıyorum, tek yapmam gereken verdikleri numarayı arayıp kargo bilgilerini alıp söyledikleri kargo firmasına monitörü teslim etmek mi? Daha önce İtopya'dan değişim yapan biri yardımcı olursa sevinirim.
Bezdirdiler arakadaşya ölü pikdel sorunlu minutorleri satıyirlar test edipde koyun kutuyada sknra biz sikinti cekiyoruz

Tamaran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Tolga Kılıç
@Emr.E dediği gibi sadece kodu söyledim.

benim ölü piksellerde beni aşırı rahatsız etmiyordu sadece koyu renklerde gözüküyorlardı ama sürekli aklımda olduğu için ve arada bir ekrana saniyelik beyaz ışık gelip gittiği için değiştirmek istedim olmazsa iade edicem.
ben şikayet ettim gigabyte'ın twitter hesaplarına ingilizce yazılar yazdım şikayet var dispiritöre ve e devletten thh ye ayıplı maldan farklı yerlere ugraşssınlar bende ugraşıcam yeni monitör alıcam bu arada :D bu monitör thh için durucak 6 7 ayda geçse o arada yeni monitörü kullanırım :D sen seçtin mi aklında varmı

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Bezdirdiler arakadaşya ölü pikdel sorunlu minutorleri satıyirlar test edipde koyun kutuyada sknra biz sikinti cekiyoruz
valla monitörün neden sürekli kampanya ile satıldığı anlaşıldı ölü piksel sıkıntılı monitör, şansınıza bağlı sorunlu da çıkabilir sorunsuz da.

ben şikayet ettim gigabyte'ın twitter hesaplarına ingilizce yazılar yazdım şikayet var dispiritöre ve e devletten thh ye ayıplı maldan farklı yerlere ugraşssınlar bende ugraşıcam yeni monitör alıcam bu arada :D bu monitör thh için durucak 6 7 ayda geçse o arada yeni monitörü kullanırım :D sen seçtin mi aklında varmı
hayır daha geçmedim ama msi'ın bi monitörü var indirime girerse onu düşüneceğim, olmadı 3400'ün üstüne biraz daha koyar yılbaşı, kış indirimlerinden güzel bi monitör çekerim.

Son düzenleme:

Tamaran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Tolga Kılıç
valla monitörün neden sürekli kampanya ile satıldığı anlaşıldı ölü piksel sıkıntılı monitör, şansınıza bağlı sorunlu da çıkabilir sorunsuz da.

hayır daha geçmedim ama msi'ın bi monitörü var indirime girerse onu düşüneceğim, olmadı 3400'ün üstüne biraz daha koyar yılbaşı, kış indirimlerinden güzel bi monitör çekerim.
kasa öyle yatıyor topladım içim gidiyor cidden :D bende mi öyle yapsam aceba hangi model atar mısın

Emr.E

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emrullah Eker
Dell G2422HS öneriyorlar bende onu alacam sanırım sizce nasıldır

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru