Neler Yeni

İtopya Nasıldır?

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
İtopya’dan alışveriş yapan var mı? Deneyimlerimizi paylaşır mısınız?
Örneğin kargolama hızı, müşteri ile ilişkileri, güvenilirlikleri vb.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
6-7 Gün içinde geldi benim siparişim. Ama uzayabilir. Tavsiyem bu aralar bulaşma. n11 den verdiğim sipariş 2 günde kargoya verildi. 1 gün sonra kapıma geldi.

admrc61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Ali Kemal Demirci

Şu sıralar kargoda sıkıntılar yaşanabiliyor. Birde aşağıda videodaki sistemi aldım bana stok soğutucu olarak AMD Spire yollamaları gerekirken AMD Stealh yolladılar. Ve hatalarını kabul etmiyolar AMD bize nasıl yolladıysa bizde öyle yolladık diyolar.

beritankorkusuz

80+ Silver
Bu durumda asla

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şu sıralar kargoda sıkıntılar yaşanabiliyor. Birde aşağıda videodaki sistemi aldım bana stok soğutucu olarak AMD Spire yollamaları gerekirken AMD Stealh yolladılar. Ve hatalarını kabul etmiyolar AMD bize nasıl yolladıysa bizde öyle yolladık diyolar.

Videonuzu izleyip kanalınıza abone olmuştum açtığınız konuda gördüğümde. Teşekkür ederim.

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,816
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Daha önce alışveriş yapmadım. Ancak müşteri hizmetlerinden çok şikayet eden var. 1 saat hatta bekledim sonra da hattan bilerek düşürdüler diyenler çok. Yani bir mal sıkıntılı gelirse muhatap bulmak zor oluyor.

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
6-7 Gün içinde geldi benim siparişim. Ama uzayabilir. Tavsiyem bu aralar bulaşma. n11 den verdiğim sipariş 2 günde kargoya verildi. 1 gün sonra kapıma geldi.
İncehesao ve İtopya’ya bulaşmayı cidden düşünmüyorum bu aralar ama AOC monitör çok çekici geliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha önce alışveriş yapmadım. Ancak müşteri hizmetlerinden çok şikayet eden var. 1 saat hatta bekledim sonra da hattan bilerek düşürdüler diyenler çok. Yani bir mal sıkıntılı gelirse muhatap bulmak zor oluyor.
En sevmediğim.

Hüf.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Hüseyin Avni Yıldırım
Instagram
https://www.instagram.com/havniy
Steam
https://steamcommunity.com/id/Nicklessmann
Facebook
huseyinavniyildirim
Twitter
HavniY
Adamlar uyarılarını yapmışlar sitede kocaman harflerle. Bunları okumadan alış-veriş yaparsan başın çok ağrır dostum. Ben 3 hafta önce sistem aldım. Arızalı parça var dedim arayıp. Aldığım cevap şu oldu. "Beyefendi şimdi size bir kod vereceğim. Bu kodla UPS kargoyu arayıp kurye çağırın ve sisteminizi kutulayıp teslim edin. Kutunun içine de, bir kağıda M**** bey yazıp koyun. Ben sisteminiz geldiğinde sorunu bulup özel olarak ilgileneceğim. Eğer bizim çözebileceğimiz bir sorunsa 10 iş günü, üretici firmaya giderse 20 iş günü içinde halletmiş oluruz. Ben sizin için sorunun çözüldüğüne dair test yapıp öyle göndereceğim sorunun tekrar olmadığından emin olmak için." Ama başka bir arkadaşa da kargoyu siz ödeyeceksiniz demişler. Burada ilgi ve destek durumu biraz sana biraz da telefonu kimin açtığına bakıyor. Bir sürü sistem aldım bir tek kendime aldığım arızalı geldi bu da ayrı bir ironi :(

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,654
Üyeler
149,602
Son üye
uykusuzadam
Top Bottom