Neler Yeni

İtopya senetle taksit yapıyor mu?

Leurox

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İtopya dan taksit yapmanızı önermem bi arkadaşım 6 bin tl sistem aldı taksitle 8 bin tl ye geldi

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,043
İsim
Lokman Açil
Babama izletemem üvey babam ve annem izin vermez
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten onu onlarca kez izlettim

Yaşınızdan dolayı olabilir o zaman yapıcak pek birşeyiniz kalmadı sabır edip yaşınız ilerledikçe bilgisayar alma şansın yükselebilir olmazsa çalışırsın bir yerde kendi hakkınla alırsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Yiğit Demirci
İtopya senetle taksit yapıyor mu? Bu arada 3 hafta sonra doğum günüm ve ailemi DA SİSTEM 2 ve monitör almaya ikna edemiyorum, ne yapabilirim sizce? Aileme göre eski kafalı oldukları için bir PC'ye monitör dahil olsa bile 2.5K'dan fazla verilmemeli, zaten 1 ay oruç tutunca PC alacaklardı en az 4K olacaktı ama ailem dönek, zaten dediğim gibi eski kafalı oldukları için laptop daha mantıklı geliyor onlara ama laptopu da PC masasının üzerinden başka bir yere götürmeye de izin vermiyorlar, mutfağa bile götüremezsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

.
Ailem de ilk başta öyleydi sonra laptop yerine neden masaüstü alınması gerektiğini şöyle bir mantıkla anlattım: 7000 tllik laptopla 4000 tllik laptopun performansının aynı olduğunı söyledim artık masaüstü almayı düşünüyorlar.

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
KArdeşim taktik belli 2 günde bir 10tl kırtasi için para iste ödev cıkartmam gerek de leptop eski pc ler kaldırmıyor de kim anlıcak.

Top Bottom