Neler Yeni

İtopya sepetimdeki almaya çalıştığım g6 sistemi sildi

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Türker Türksoy
Instagram
trkr_trksy
Bugün ki g6 sistemi almak için 5 den beri bilgisayar başındaydım özenle bekledim. Saat 7 yi gösterdiğinde itopya sitesini yeniledim ve g6 ya tıkladım. Sepetime eklerken bile sıkıntı çektim ilk saniyesinde. Zar zor da olsa ödeme yöntemine geldim. Bi anda sayfa yenilendi stok durumu güncellediği için sepetiniz boşaltıldı gibi bir şey. Tekrar alabilmek için 1 saat gibi süre uğraştım fakat boşa çıktı yorumlara baktığımda çıktıktan 50 dk sonra görüp alan varmış. Eğer böyle bişey varsa büyük haksızlık sepette almaya çalıştığım ürün gidiyor itopyanın buna bir çözüm bulması gerekiyor.

mehmetekn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Mehmet
ftuıogewjıkfuyudgjknhjkuysdfjmgnksdfg knkkkk :D haykırıyom ya

Muhlis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Metin
Kanka aynı sorunu bende yaşadım bende alamadım

hülooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
kerim kerim
zooooooooooooort edit: arkadaşım itopya senin sepetindeki ürünü niye silsin? website'lerin çalışması gereği yoğunluk olduğu zamanlarda cache'den yükleyebiliyor, site direkt kapanabiliyor, hesabından çıkış yaptırabiliyor bunlar olağan şeyler ama başlığı da görünce bi güldüm

Onurkotlutok05

80+ Gold
Başka birisi almistir

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Türker Türksoy
Instagram
trkr_trksy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
zooooooooooooort edit: arkadaşım itopya senin sepetindeki ürünü niye silsin? website'lerin çalışması gereği yoğunluk olduğu zamanlarda cache'den yükleyebiliyor, site direkt kapanabiliyor, hesabından çıkış yaptırabiliyor bunlar olağan şeyler ama başlığı da görünce bi güldüm
yani ödeme yöntemine geldiğim ürünü stok güncellemesi gibi gereksiz bilgiyle alamıyorum.beni alakader etmez o anda stokta var ve o fiyattan sepetime eklemişim almaya doğru ilerliyorum tak diye gidiyor çoğu sitede böyle saçmalık yok

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,239
İsim
SEYF
Evet dostum ben de sepete iki kere ekledim ve iki kere silindi yapacak bir sey yok

Onurkotlutok05

80+ Gold
senin hayaline kurban yavrum bende ondan istiom oguıfdkgfjıofghfdg
Ne diyon kardesm
Mesaj otomatik birleştirildi:

işte benim sepetimdeki ürünü ben almak istiyorum fakat millet almasa bile gidip bilgisayarları sepetine ekliyo bunun zararını neden biz çekiyoruz
Sepetine eklemesi yetmez satin almistir ancak o zaman senden alir

Senin dedigin gibi dusunursek hicbir urunun stogu bitmez

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Türker Türksoy
Instagram
trkr_trksy
Ne diyon kardesm

Sepetine eklemesi yetmez satin almistir ancak o zaman senden alir

Senin dedigin gibi dusunursek hicbir urunun stogu bitmez
işte o süreklilikte illa birisi girer alır bir mantığı kalmıyo ama çözüm de kolay değil önceden alacakların ismini alsın :D

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,228
İsim
Ahmet Sevinç
Bugün ki g6 sistemi almak için 5 den beri bilgisayar başındaydım özenle bekledim. Saat 7 yi gösterdiğinde itopya sitesini yeniledim ve g6 ya tıkladım. Sepetime eklerken bile sıkıntı çektim ilk saniyesinde. Zar zor da olsa ödeme yöntemine geldim. Bi anda sayfa yenilendi stok durumu güncellediği için sepetiniz boşaltıldı gibi bir şey. Tekrar alabilmek için 1 saat gibi süre uğraştım fakat boşa çıktı yorumlara baktığımda çıktıktan 50 dk sonra görüp alan varmış. Eğer böyle bişey varsa büyük haksızlık sepette almaya çalıştığım ürün gidiyor itopyanın buna bir çözüm bulması gerekiyor.
çoğu kişiye oldu üzülme

Onurkotlutok05

80+ Gold
işte o süreklilikte illa birisi girer alır bir mantığı kalmıyo ama çözüm de kolay değil önceden alacakların ismini alsın :D
Bunun bir cozumu yok yani belkide 300 500 tl fazla vererek (urunune gore) rezerve edebilirsiniz urunleri en mantiklisi budur

Top Bottom