Neler Yeni

İtopyadan 4060 ti 8 gbli sistem nasıldır yardımcı olur musunuz?

crawl209

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Utku Bilgiç
Bütçe
28000
Ssd 1 tb ye yükseleceğim kasayı da MSI alacağım genellikle rekabetçi oyunlar oynuyorum arada sırada iyi grafikli oyunlar da oynayacağım yanına da 144 hz 1 ms 1080p bir monitör alacağım yorumlarınızı bekliyorum herhangi bir sıkıntı yaşatır mı parçalar iyi forumlar dilerim.

Emirkanyvs

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Sizler için hazır sistem araştırıp, öneri de bulunabilmem için etiketleyebilirsiniz.
Instagram
Emirkanyvs
Ssd 1 tb ye yükseleceğim kasayı da MSI alacağım genellikle rekabetçi oyunlar oynuyorum arada sırada iyi grafikli oyunlar da oynayacağım yanına da 144 hz 1 ms 1080p bir monitör alacağım yorumlarınızı bekliyorum herhangi bir sıkıntı yaşatır mı parçalar iyi forumlar dilerim.
İyi forumlar hocam. Ekran kartı amd olsa olur mu ? 28K bütçe sadece kasa için geçerli değil mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ssd 1 tb ye yükseleceğim kasayı da MSI alacağım genellikle rekabetçi oyunlar oynuyorum arada sırada iyi grafikli oyunlar da oynayacağım yanına da 144 hz 1 ms 1080p bir
Bu fiyat bandın da daha güzel sistemler olabilir araştırıp önermek için bu sorularu sordum bu arada.

Son düzenleme:

crawl209

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Utku Bilgiç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İyi forumlar hocam. Ekran kartı amd olsa olur mu ? 28K bütçe sadece kasa için geçerli değil mi ?

Bu fiyat bandın da daha güzel sistemler olabilir araştırıp önermek için bu sorularu sordum bu arada.
Evet hocam 28k kasa için geçerli ama herkes nvdia ekran kartının daha iyi olduğunu söyledi o yüzden nvdia düşündüm önerilere açığım

'"
Evet hocam 28k kasa için geçerli ama herkes nvdia ekran kartının daha iyi olduğunu söyledi o yüzden nvdia düşündüm önerilere açığım

Ekran kartı amd yerine işlemciyi amd yapmam mantıklı olur mu yoksa intel iyi midir?

Son düzenleme:

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Sizler için hazır sistem araştırıp, öneri de bulunabilmem için etiketleyebilirsiniz.
Instagram
Emirkanyvs

'"

Ekran kartı amd yerine işlemciyi amd yapmam mantıklı olur mu yoksa intel iyi midir?
Hayır dostum bi sıkıntı yaşamazsın bu arada araştırıcam atıcam sana hazır sistemler.

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Emirkanyvs
Eyvallah çok sağolasın beklemedeyim.
Hocam bi arkadaş içinde araştırma yapıyordum. Daha sizinkine bakamadım. Bide çok meaaj attım ondan mı oldu bilmiyorum mesaj atamıyorum spam hatası alıyorum.

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Emirkanyvs
Top Bottom