Neler Yeni

Rtx 4060 Ti Li Sistem Nasildir ?

chuckii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Meto

emreBeoa

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,474
İsim
Emre siyah
Ürünü silip bir daha ekledim oldu garip bir şekilde bir de 1tb Kingston ssd koydum sadece iyi mi ? Ve fanlari sence gaming.gen denmi alım bu sitedenmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Umarım çok koymaz eğer aradaki orantı 30k ile aynıysa fıstık gibi olur.
gaming gen https://www.gaming.gen.tr/urun/4075...plus-v2-120mm-intel-amd-uyumlu-hava-sogutucu/
GG600 kodu ile 1000tlye bunu

Ürünü silip bir daha ekledim oldu garip bir şekilde bir de 1tb Kingston ssd koydum sadece iyi mi ? Ve fanlari sence gaming.gen denmi alım bu sitedenmi

Umarım çok koymaz eğer aradaki orantı 30k ile aynıysa fıstık gibi olur.
kredi kartınız hangisi bakayım ne kadar koyuyor

emreBeoa

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,474
İsim
Emre siyah
Axess sadece 1tb kingston ekle

1720819629663.png

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Serkan Barındık
Arkadaşlar valorant cs 2 gta 5 gibi oyunlar oynayacağım şöyle bir sistem buldum itopya da bu nasıldır sizce ? Monitorude var fakat iyi mi kötü mü anlamadım sizce nasıl? Bi bakarmisin

Eğer eklersen 512 gb ssd daha ekleyecegim

Eskiden intelciydim ama artık işlemcide AMD tercih ediyorum. Sebebi ise gereksinime göre işlemciyi ilerde yükseltme potansitelnini olması. İntelde sonra ki nesillerin soketleri uymuyor o da artık canımı sıkıyor.

chuckii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Meto
Eskiden intelciydim ama artık işlemcide AMD tercih ediyorum. Sebebi ise gereksinime göre işlemciyi ilerde yükseltme potansitelnini olması. İntelde sonra ki nesillerin soketleri uymuyor o da artık canımı sıkıyor.
Bende normalde intel alacaktım forumdakiler caydirdi fakat iyikide caydirmislar şu sisteme bayildim.

Alıntıyı görüntüle
Çok çok teşekkürler tam istediğim gibi olmuş taksitleme.

emreBeoa

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,474
İsim
Emre siyah
Bende normalde intel alacaktım forumdakiler caydirdi fakat iyikide caydirmislar şu sisteme bayildim.

Çok çok teşekkürler tam istediğim gibi olmuş taksitleme.
güle güle kullanın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Murat
13400F ileriye dönük mü oluyor ? 😄.
Evet ileriye dönük oluyor? Ryzen 5 5600x veya 7 5700x daha güncel veya güçlü bir işlemci mi 13400f ten? Ya da bu iki işlemci yıllar sonra 13400f kadar performans verebilecek mi? Elbette veremeyecek. Bunlara kıyasla ileriye dönük oluyor. O fiyat bandına daha iyi bir sistemi sen öner onu alsın arkadaş. Boş boş gülücük atmak yerine daha iyisini yapabilirsin inanıyoruz sana.

chuckii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Meto
Evet ileriye dönük oluyor? Ryzen 5 5600x veya 7 5700x daha güncel veya güçlü bir işlemci mi 13400f ten? Ya da bu iki işlemci yıllar sonra 13400f kadar performans verebilecek mi? Elbette veremeyecek. Bunlara kıyasla ileriye dönük oluyor. O fiyat bandına daha iyi bir sistemi sen öner onu alsın arkadaş. Boş boş gülücük atmak yerine daha iyisini yapabilirsin inanıyoruz sana.
Sistemi komple değiştirdim bunu alacağım

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Murat

chuckii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Meto
SSD'yi de değiştirdiysen tamamdır. Hayırlı olsun
Evet 1tb kingston yaptım ya bu hafta yada 2 haftaya alacağım umarım tükenmez.

Tesekkurler bu arada sonunda güzel bir sistem topladım. Umarım isteyen herkese Nasib olur.

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
699
İsim
Ömer Keskin
Ben daha önceden çok önerdim bu arkadaşa sen kafanı yorma. En son karar kıldığı sistemde benim önerdiğim sistemdir zaten. Sürekli soket değiştiren daha fazla ısınan anakartları daha pahalı olan firmaya iterek ileriye dönük demek ne kadar mantıklı? Tek çekirdek performansında %5 daha iyi diye insanları çıkmazın içine sokup durmayın! bir şey öneriyorsan bütün durumları ele alıp önereceksin burada arkadaşın bütçesi malum ortada. bir şey bilmeden de ahkam kesme.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,254
Üyeler
157,219
Son üye
caakaremre
Top Bottom