Neler Yeni

İtopyadan Aldığım Ekran Kartını Garantiye Göndermek İstiyorum

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
S.a arkadaşlar,

1.5 yıl önce g2 sistemini sipariş etmiştim ve son 5-6 aydır ekran kartımda bir sıkıntı olduğu kanısına vardım. Ekran kartımı garantiye göndermek istiyorum fakat işleyiş nasıl ilerliyor. Hazır sistemlerden garantiye parça gönderen varsa bilgilendirebilir mi beni. Malum itopya müşteri hizmetleri telefonları zor açıyor. Mail atıyorum maile 3 aydır bakan yok. Yardımlarınızı bekliyorum.

Ekran kartı: Asus Rog Strix RX570 4GB

Nozera

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mert Ali
S.a arkadaşlar,

1.5 yıl önce g2 sistemini sipariş etmiştim ve son 5-6 aydır ekran kartımda bir sıkıntı olduğu kanısına vardım. Ekran kartımı garantiye göndermek istiyorum fakat işleyiş nasıl ilerliyor. Hazır sistemlerden garantiye parça gönderen varsa bilgilendirebilir mi beni. Malum itopya müşteri hizmetleri telefonları zor açıyor. Mail atıyorum maile 3 aydır bakan yok. Yardımlarınızı bekliyorum.

selam naptın dostum benim de garantiye göndermem lazım

miraqa99

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Mirağa
gidicem umarım sıkıntı çıkmaz aga ilk kasamda böyle bi problem üzdü
inşAllah sorun olmaz ama arayıp konuşmayı dene yaklaşık 40 dk falan beklete bilirler ve ya mail at yakın zamanda dönüş sağlarlar cunki boşu boşuna gitmiş olma diye

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,023
İsim
Batuhan Divrik
böyle şeylerde itopya da asusa gönderiyor bence direk asusa göndermek daha mantıklı. İtopya sonuçta garanti firması değil satıcı o aracı olacak daha çok uğraşılacak yani sen itopyaya itopya asusa asus itopyaya itopya sana yollayacak.

furkantc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Furkan
S.a arkadaşlar,

geçmiş olsun kardesim itopyada bir eşya garantiye giderse artık sen onu unut ama şubelerine gidebilirsen daha iyi olur ama zaten servise gonderıldıkten sonra artık 3 hafta filan ekran kartsız kalıcaksın
Mesaj otomatik birleştirildi:

S.a arkadaşlar,

ekran kartında nasıl bir sorun var?

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
geçmiş olsun kardesim itopyada bir eşya garantiye giderse artık sen onu unut ama şubelerine gidebilirsen daha iyi olur ama zaten servise gonderıldıkten sonra artık 3 hafta filan ekran kartsız kalıcaksın
Mesaj otomatik birleştirildi:

ekran kartında nasıl bir sorun var?
Upsle gönderdim ücretsiz kartta sıkıntı yokmuş. Problemi kendim uzun süre araştırarak çözdüm.

Top Bottom