Neler Yeni

İtopyadan hazır sistem aldım Faturalandiriyor diyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Burak
Hazır sistem aldım 4gün oldu halen faturalandiriyor yazıyor kargoya bile verilmemiş kaç güne gelir yani niye böyle oluyor bilen var mı

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,157
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Bazen 10 gün falan sürüyor yoğunluğa göre.

JSezar

80+ Silver
Bende de itopyada hala faturalanıyor gözüküyor ama kargodan sms geldi, kargoya vermişler hatta şuan dağıtımda gözüküyor.Ben de anlamadım.Canlı takipten bakıyorum 1 saate gelecek gibi.Gelirse yazarım.

ruzgarexe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
rüzgar karaytuğ
Bende de itopyada hala faturalanıyor gözüküyor ama kargodan sms geldi, kargoya vermişler hatta şuan dağıtımda gözüküyor.Ben de anlamadım.Canlı takipten bakıyorum 1 saate gelecek gibi.Gelirse yazarım.
gencerdede oyledir diye bir umutla baktimda telefona gelmemis aras kargodan sms 7. is gunundeyiz

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,239
İsim
Sinan Aba
Hazır sistem aldım 4gün oldu halen faturalandiriyor yazıyor kargoya bile verilmemiş kaç güne gelir yani niye böyle oluyor bilen var mı
Hangi sistemi aldınız genelde itopyada satılan sistemler diğer sitelere göre daha pahalı oluyor.

JSezar

80+ Silver
gencerdede oyledir diye bir umutla baktimda telefona gelmemis aras kargodan sms 7. is gunundeyiz
Yani sistem dağıtıma çıkmadan dağıtıma çıktı diye mesaj mı gönderdiler?Onay kodu bile geldi:)

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
EFEKAN SARIKAYA
Hocam merak etmeyin ben de 5 gün önce aldım sizin gibi faturalanıyor gözüküyor hala az önce teslim edildi sistemi güncellemiyorlar.

JSezar

80+ Silver
Eskiden itopya böyle değildi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geldi😃

Son düzenleme:

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,326
İsim
Kerem Çavuş
Önceden faturalandırıyor yazınca sistem hazır oluyodu kargoya verilmesi bekleniyordu 2 3 gün içinde de geliyordu şimdi farklı mıdır bilmiyorum

ruzgarexe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
rüzgar karaytuğ
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
985,362